Valgevene riigipea Aljaksanr Lukašenka oli aktiivne ka läinud nädalavahetusel, kui Wagner Venemaal segadust külvas.
Foto: Scanpix
“Kahjuks nad (wagnerlased - toim) pole siin,” jätkas riigipea. “Ja kui nende juhid tulevad ja annavad oma oskusi edasi meile, siis me aktsepteerime seda,” ütles ta.
Venemaa võimud lõpetasid Wagneri vastu algatatud kriminaalasja, eraarmee valmistub raskerelvastuse üleandmiseks Vene kaitsejõududele, kirjutab Financial Times.
Venemaa president Vladimir Putin süüdistas eile õhtul peetud kõnes Wagneri sõdureid ja mässu korraldajaid riigi reetmises. Wagneri juht Jevgeni Prigožin ütles, et tegutses Venemaa huvides.
Riigikogu väliskomisjoni esimehe Marko Mihkelsoni arvates näitavad viimaste päevade sündmused Venemaal, et Putinil puudub absoluutne kontrolli riigis toimuva üle ning rahva ükskõikne suhtumine sõjaväemässu annab veelkord kinnituse, et rahvas ja võim on Venemaal totaalselt lahutatud.
Ainult 26% töötajatest nõustub, et nende praegune töökeskkond aitab neil teha parimat tööd. See šokeeriv number Gensler 2025 uuringust peegeldab kõige fundamentaalsemat muutust töömaailmas: kontor ei ole enam koht, kuhu peab tulema, vaid sihtkoht, kuhu tahetakse tulla.