9. oktoober 1996 kell 22:00

Bonnie's kaasaegne interjöör

Mulle meeldib ööklubi Bonnie & Clyde interjöör, kuna see on kena, kaasaegne ja lahe. Meeldib klubi ruumijaotus. Huvitav on see, et baarileti äär on ümber tantsupõranda. Nii saab tantsijaid jälgida. Oleks ju igav, kui lett jookseks sirgelt mööda seinaääri. Häiriv on vaid see, ruumi ühest otsast teise minnes tuleb ületada tantsupõrand ja tantsijaid segada.

Klubi värvilahendus on tore ja ergas. Katrin Kase mööbel sobib minu arvates hästi sellesse interjööri, kuna toolid ja lett oma ümara vormiga täiendavad üksteist.

Valgustust väga põhjalikult klubis olles ei jälginud, kuid midagi ei mõjunud häirivalt ega paistnud otse silma. Mõnikord mõnes kohvikus istudes pimestab valgus silmi.

Ööklubi Bonnie & Clyde sisekujundus on täitsa omal kohal. Ruumiplaneering on hea, ka tantsuplatsi paiknemine keset saali ei häiri.

Tantsupõranda ääres juttu ei räägi, aga tagapool on see võimalik. Veidi halb on see, et kui rahvast on palju, siis on istekohti vähe ja toetumispaiga leidmine raske.

Klubi mööbel on sobivalt ühes stiilis ja parajalt mugav, sest liiga mugav ei peagi sellise koha mööbel olema. Väga hea on baarilett.

Tantsuplatsi valgustus on hea. Veidi parem võiks olla laudadele suunatud kohtvalgustus. Ka klubis kasutatud värvigamma meeldib mulle.

Üldiselt täidab klubi Bonnie & Clyde sisekujundus oma eesmärgi.

Mulle kui kliendile Bonnie & Clyde'i interjöör ei meeldi, olgugi et erialaajakirjanduses on seda kiidetud ja aasta parimaks sisekujunduslahenduseks tunnistatud. Bonnie & Clyde'i varasem interjöör oli palju parem. Sellel oli vaid üks miinus -- baarilett oli liiga väike. Kui seda oleks saanud laiendada, oleks väga hea olnud. Praegune klubi meenutab kiirkohvikutüüpi asutust, mis ei kutsu ega ole kodune. Tagumine tiib on liiga eraldatud -- tekib tunne, nagu läheks kedagi luurama. Kõik sisekujunduslikud detailid on eraldi kenad asjad, aga konteksti ei sobi. Hea, et tantsuplats on avar, kuid koht on selline, nagu oleks võistlustantsu areenil, kus peab publiku ees piruette ja poognaid sooritama.

Ööklubi Bonnie & Clyde interjööril pole põhimõtteliselt viga midagi. Veidi on ta end ammendanud selles mõttes, et ruum on väike -- kui rahvast on palju, on istekohtadega raskusi. Pean lugu kohtadest, kus on võimalik sõprade seltsis meeldivalt õhtut veeta.

Mulle meeldib, et Bonnie & Clyde'is on ruum liigendatud ja eritasapinnaline. Tantsuplats on madalamal, istumiskohad tantsukohast selgelt eraldatud, baarilett on teisel tasandil -- see jätab hea mulje. Oleks igav, kui ruum oleks ühes tasapinnas ja monotoonne.

Üldiselt on ööklubi sisekujundus minu arvates huvitav, valgustus on heal tasemel ja ehituseriala tundva inimesena kiidan tööde teostust.

Hetkel kuum