18. juuni 1997 kell 22:00

Juhitoolide müüki juhib mais Standard

- Maikuu juhitoolide edetabeli liider Standard peab möödunud kuu müüki edukaks. Võrreldes eelmise aasta maiga on käive suurem, ehkki pärast oktoobrist aprillini kestnud mööblimüügi kõrgperioodi oli kuu veidi vaiksem. Standardi müügijuhi Marek Antoniaki sõnul on juunigi seni kujunenud ootamatult töiseks.

Maikuus olid Standardi suuremad kliendid Pirita hotell, Mercury International, Ritabelli kontoriruumid, Levicom, Hoiupanga Liising ning mitmed bürood Ahtri kvartalis.

- Tarmekos oli tavaline maikuu: olulisi erinevusi võrreldes eelmiste aastatega ei olnud. Müügi põhirõhk kandub büroomööblilt elukondlikule. Suuri projekte Tarmekos maikuus ei olnud.

- Vipexi suuremad kliendid möödumud kuul olid Eesti Raudtee ja Ühispank.

- Tavapärane kuu oli mai ka Furnico jaoks. Vastu suve oodatavat läbimüügi langust pole veel toimunud. Furnico müügijuhi Tarmo Reinula tähelepanekul on sel aastal müügi tõusud ja mõõnad kaootilised. Suuri projekte Furnicol mais ei olnud -- osteti palju ja väikeste koguste kaupa. Tartus, Pärnus ja Rakveres tegutsevatest edasimüüjatest läheb kõige paremini Pärnul.

- Enam oodanuks maikuult firma Santor, kellele lähenevatest puhkustest tingituna jäi möödunud kuu müük tagasihoidlikuks. Suuremad kliendid olid Elvex, Salva Kindlustus, Barclay Kinnisvara.

Hetkel kuum