Uus pretendent Valvekoondise erastamisel

12. jaanuar 1998, 00:00

Eesti Turvakeskuse (ESC) nõukogu esimehe Jaanus Rahumägi sõnutsi on tegemist ühispakkumusega, kuhu on koondunud oma ala eksperdid eri elualadelt. «Ehkki nõukogude ajast pärit ning seni veel äriregistrisse kandmata Valvekoondise tegelikku väärtust ei oska täna keegi adekvaatselt hinnata, oleme koos partneritega valmis viima Valvekoondise uuele tehnoloogilisele ja intellektuaalsele tasemele,» lausus ASi ESC ainuomanik Rahumägi.

Valvekoondise erastamisele pretendeerivad veel turvafirmad ESS, Claudia ja Securitas. Valvekoondise ostmiseks loodud ühisfirmat EVK Grupp presenteerivad täna ajakirjanikele Akropol ja Hoiupanga Investeeringute AS.

Erastamisagentuur pani Valvekoondise ja selle struktuuriüksuste varad üheetapilise eelläbirääkimistega pakkumise teel müüki läinud aasta detsembri alguses. Valvekoondise erastamispakkumuste esitamise viimane tähtaeg on 15. jaanuar kell 14.00. Eesti turvaturust on 1500 töötajaga Valvekoondise käes ligikaudu üks kolmandik. Valvekoondise erastamise järel jaguneb Eesti turvaturg kolme-nelja firma vahel. ÄP

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing