5. november 1998 kell 22:00

6. ja 7. novembril kl 21

Eesti kunstiakadeemia aulas Tallinnas Tartu mnt 1 moe-show.

Pilet 75 krooni

Täna ja homme on ootamatute elamuste otsijail võimalik minna neid leidma kunstiakadeemia aulasse. Seal viiakse iga-aastane moe-show seekord läbi proovi vormis, kus põhirõhk pannakse improvisatsioonile. Etendust juhivad stilistid-lavastajad Reet Ulfsak ja Inessa Josing. Teistkordselt nn ERKI moe-show'de ajaloos pakuvad korraldajad seekord võimalust laval nähtud rõivaid osta või ostukokkuleppeid sõlmida.

Laupäev lõpeb kava järgi house-muusikaga, mida valivad DJd Andrevski ja Tolk.

Von Krahli teatris Tallinnas Rataskaevu 10

alternatiivmuusika festival Operation B.

Kahe päeva pilet maksab enne festivali algust 225 krooni.

Kahe päeva jooksul astub von Krahli teatri kolmes saalis üles umbes 30 esinejat, lisaks näidatakse filmiprogrammi. Muusikastiilidest on esindatud soul, funky, punkrock, hip-hop. Välisesinejatest on tuntumad Daddae Harvey ja MC Bibow Soul IL Soul'ist. Eesti esindajate kirevasse seltskonda kuuluvad JMKE, No Big Silence ja Uno Loop.

6. novembril kell 19 Tartus

Vanemuise uue kontserdimaja avakontsert.

Pilet 50-- 150 krooni

Kogu Eestile peaks kujunema suursündmuseks Vanemuise kontserdimaja pidulik avamine. Kell 12 esinevad Vanemuise ooperikoor ja sümfoonikud, solist Jassi Zahharov ning klaverikunstnik Lauri Väinmaa. Kell 15 avatakse kontserdimaja fuajees skulptor Tauno Kangro näitus ning huvilised võivad minna majaga tutvuma.

Kell 19 algab aga kontsert, kus esinevad Eesti riiklik sümfooniaorkester, segakoor Latvija ning Praha ooperiteatrite solistid. Kavas on Leos Janaceki Msa glagolska ning Liszti prelüüdid ning klaverikontsert nr 1.

Lootus õhtusele kontserdile pääseda on piletimüüjate sõnul siiski kaduvväike.

8. novembril kell 12

Eesti Draamateatris Võlur Oz.

Pilet 20--50 krooni

Neid, kellel mahti lastega pühapäeval teatrisse minna, ootab Eesti Draamateatris põnev lugu väikesest tüdrukust Dorothyst, kelle keeristorm viib nõidade maale, kust on väga raske tagasi pääseda. Alfred Bradley lastenäidendi on lavastanud Tamur Tohver, osatäitjatena astuvad üles Kleer Maibaum, Villu Kangur, Taavi Teplenkov jt.

Peale pühapäeva mängitakse Võlur Ozi 15., 22., ja 29. novembril kell 12 ja 14. novembril kell 17.

Hetkel kuum