Ülo Toomsalu • 29. oktoober 2002 kell 7:15

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Riigikukutamise eest süüdi mõistetud Tiit Madissonist võib saada Lihula vallavanem, kui valimised võitnud Reformierakond moodustab koalitsiooni Rahvaliiduga, mille nimekirjas Madisson volikokku sai.

Tööinspektsiooni väitel ei pööra paljud ehitusfirmad piisavalt tähelepanu ohutusnõuete täitmisele, mistõttu on tänavu üheksa kuuga ehitustel hukkunud juba seitse inimest.

Uut poliitikat lubanud Res Publica lasi enne kohalikke valimisi Tallinna Piritale ühte eramajja sisse registreerida Jaanus Rahumäe ja veel kaks erakonna liiget, et nad saaksid kandideerida pealinna volikogusse ja Pirita halduskogusse.

Saku Suurhalli juhatus kuulutas välja ettevõtte aktsiakapitali suurendamise 19,5 miljoni krooni võrra, millest 9,5 miljonit on riigi kanda. Kultuuriministeeriumi hinnangul pole halli majandustulemused ootuspärased.

Postimees:

Venemaa on lõplikult loobunud ettekäänete otsimisest, miks NSV Liidu lagunemise järel iseseisvuse taastanud Baltimaad ei peaks kuuluma NATOsse.

Kultuurkapitali uus tegevjuht Raul Altmäe on varem kaitsepolitseis töötatud aastatel teinud purjuspäi raske avarii ja jäänud vahele auto joobes juhtimisega, näitab liikluspolitsei andmebaas.

Juhul kui Eesti liitub Euroopa Liiduga, tõuseb põllu- ja karjamaa hind euroekspertide hinnangul nelja aasta jooksul praegusega võrreldes ligi viis korda.

Kogu suve autojuhtide kannatust proovile pannud Tallinna-Tartu maantee suurremonti ei suuda töömehed tähtajaks, 31. oktoobriks lõpetada ning see jätkub nii novembris kui ka kevadel.

SL Õhtuleht:

Varastel ei läinud eile öösel korda Kallaste poest köite abil Ühispanga sularahaautomaati välja lohistada.

Pärnu Postimees:

Pärnu Vana turu omanik Ain Pajo kavatseb jaanuari alguses turgu osa kaupa rekonstrueerima hakata, jätkates samal ajal kauplemist turu teises servas.

Hetkel kuum