Ülevaade tänastest ajalehtedest

02. aprill 2004, 08:12

Eesti Päevaleht:

Kolmapäeval tuli avalikuks järjekordne vargus julgeolekuvarudest, kui selgus, et riigi vilja hoidnud ASist Tamsalu Veskid on puudu üle 300 tonni nisu.

Siseminister Margus Leivo sai eile valitsuskabinetilt toetuse töötada välja uus, tänapäevane julgeolekuvarude ideoloogia, mis seniselt sõja vastu valmistumiselt suunduks laiemale arusaamale kriisiolukorrast.

Kuigi riigiametitel pole otsest kohustust juhtivametnike eelmise aasta palka avalikustada, teenisid kõrgemalt tasustatud riigiametnikud eelmisel aastal üle poole miljoni krooni.

Liiklusõnnetuse jäädvustamise erapooletuse, kiiruse ja kvaliteedi tagamiseks tuleks liiklusõiguse büroo juristide sõnul avariigrupp politseist lahutada. Riigile on odavam, kui grupi tööd finantseerida kahjukäsitlussummadest, mida kohustuslik liikluskindlustus sisaldab.

Postimees:

Lufthansa kaalub lisaks Frankfurdi lennuliini avamisele otselende Tallinnast ka Münchenisse, reisijate nappuse tõttu välistatakse esialgu aga lennud Berliini ja Hamburgi.

Tallinn korraldab mai alguses rahvahääletuse öise alkoholimüügi piiramise kohta, mis peaks linnavõimule näitama, kuidas müüki piirata.

Valitsuskabinet kiitis eile põhimõtteliselt heaks kohalike omavalitsuste ühinemiskava, mis sisuliselt kehtestaks Eesti uue haldusterritoriaalse jaotuse.

SL Õhtuleht:

Ööl vastu 1. aprilli viisid vargad nädalalehe Den za Dnjom kontorist 31 arvutit ning rahakapi, milles oli 10 000 dollarit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing