Ülevaade tänastest ajalehtedest

05. november 2004, 08:13

Eesti Päevaleht:

Reformierakonna tulevane esimees Andrus Ansip ei pea erakonnale kuidagi siduvaks Siim Kallase ja Juhan Partsi talvist kokkulepet paremerakonnad ühendada.

Enamikul Eesti maa- ja maja-omanikel tuleb alates 2006. aastast maksta senisest kõrgemat maamaksu juhul, kui riigikogu nõustub rahandusministeeriumi pakutud uute maksustamis-põhimõtetega.

Uus avaliku teenistuse seaduse (ATS) eelnõu näeb ette igas riigiasutuses eraldi palgajuhendi väljatöötamist.

Arvukate plekimõlkimiste poolest kurikuulus Tallinna Haabersti ringristmik saab tuleval nädalal uue liiklusskeemi, sest kommunaalamet laseb ümber ehitada pääsu ristmikult kütusetanklasse.

Postimees:

Eesti Raudtee suuromanikud soovivad oma osaluse müüa, et võtta kiirkorras välja soodsast erastamistehingust saadud rahaline võit, enne kui ettevõtte väärtus raudteevedude ümberjagamisega võiks oluliselt langeda.

Kevadel Keskerakonnast eraldunud kaheksa sotsiaalliberaali otsustasid tagasi lükata erakondade poolt neile tehtud liitumisettepanekud, kaaludes uue partei asutamist.

Tallinna uus võimuliit kaotab jaanuaris ära elukohast sõltuvad erinevad ühistranspordi piletihinnad, mis kergitab pealinlaste ja harjumaalaste jaoks bussi-, trammi- ja trollisõidu hinda.

Skoone bastioni rentnik Mahyd Skoone pole vaatamata kehtivale kohtuotsusele seni tagastanud linnale bastioni ega kõrvalasuvat staadioni ning on otsustanud otsuse edasi kaevata Euroopa Inimõiguste Kohtusse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing