Äripäeva hinnang - www.maja24.ee

Monica Raud 16. juuni 2006, 00:00

Ehitus- ja projekteerimisalane info, Soome moodulmajad, kinnisvarakuulutused, foorum, uudised, kasulik info.

Uue portaali Maja24.ee puhul ei saa esmalt aru, millega täpsemalt on tegemist ja kelle huvides see tegutseb. Alguses jääb mulje, et tegemist on taas ühe kinnisvaraportaaliga, kuid tegelikult on see virtuaalkeskkond ehitushuvilistele. Maja24 eesmärk on koguda ja arusaadavalt edastada ehitus- ja projekteerimisalast infot. Lisaks on oma osa kinnisvara müügikuulutustel ja ehitusfoorumil. Põgusal vaatlusel jääb arusaamatuks, mis põhjusel on suur tähelepanu kolme Soome majatehase toodangul ja moodulmajade püstitamisel. Või siis - mida ühist on ehitusalasel infol, kolme tehase majadel ja kinnisvarakuulutustel.

Tänase seisuga on kõikide rubriikide (arhitektid, kasulik info, uudised, foorum) all veel väga vähe infot. Positiivne on see, et lehekülg näeb hea välja ja seal ei ole keeruline liikuda.

Maja24 kinnisvaraotsing sarnaneb omasugustega, kuid otsimine see-eest on vaevaline ja pakkumiste arv veel väike. Näiteks panin otsingusse: korter müügiks Harjumaal Tallinnas, kuni 1 500 000 krooni ja alates 45 m". Vastuseks tuli 12 pakkumist, kuid järgmist viit pakkumist vaatama hakates muutusid sisestatud tingimused iseenesest ja mulle avanesid kõik selle portaali kinnisvarakuulutused.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing