GSMvalve investeerib tootearendusse ning teenuse laiendusse ligi 20 miljonit krooni

11. september 2006, 13:37

Politseiamet pikendas turvafirma GSMvalve valveseadmete projekteerimise, paigalduse ja hoolduse litsentsi viie aasta võrra, 20. oktoobrini 2011.

GSMvalvel on plaanis lähema viie aasta jooksul investeerida tootearendusse ning teenuse laiendamisse kuni 20 miljonit krooni.

GSMvalve teenindusjuhi Arpo Põldi sõnul näitab see usaldusväärsust. „Turvalisus on Eestis oluliselt kasvanud võrreldes kümnekonna aasta taguse ajaga - klient saab ise valida, kas turvaauto teenus on talle vajalik või mitte. Seejuures on määrav ka hind, sest turvaauto on tehnilise valve teenusest ca kolm korda kallim,“ selgitas Põld.

GSMvalve pakub juhtmevabasid valvesüsteeme, mis teavitavad klienti ja tema poolt määratud isikuid häireolukorrast mobiilside teel. Häireolukorra puhul mobiiltelefonile saabuv SMS sisaldab täpset infot, kust andurist häire tuli. Täiendavalt tähelepanu juhtimiseks SMS-ile helistab süsteem kliendile.

GSMvalve pakub juhtmevaba valvesüsteemi paigaldust ja hooldust, klientide käsutuses on ööpäevaringselt klienditeenindus ning valvetehnikud. Sarnaseid süsteeme pakuvad veel ka Oskando OÜ ja Metrotec OÜ.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing