Raskes avariis hukkus kolm inimest, teiste seas näitleja Dajan Ahmet

04. november 2006, 16:30

Jõgevamaal sattusid täna raskesse avariisse
Vanemuisesse “Pahade poiste” etendusele sõitnud näitlejad. Laupkokkupõrkes
hukkus kolm inimest.

Õnnetuses hukkus näitleja Dajan Ahmet. Raskes seisus on Maarjamõisa haiglas Anne Veesaar. Üliraskes seisus on näitleja Marika Korolev ja Rednar Annus.

Anne Veesaar sai õnnetuses näovigastusi, Marika Korolev on raskemas seisus, kuid kontaktne. Rednar Annus ei ole teadvusele tulnud ja talle tehakse täna operatsioon, vahendas krimi.ee.

Maarjamõisa haiglasse viidi ka Anne Veesaar, Marika Korolev ja Ksenija Agarkova. Veesaar ja Agarkova lubati haiglast koju.

Tartu Ülikooli Kliinikumi Anestesioloogia- ja intensiivravi kliiniku direktor doktor Ago Kõrgvee ütles Aktuaalsele Kaamerale, et vigastada saanud lastest üks lamab intensiivravi ja teine kirurgia osakonnas.

Kella 20.10 seisuga opereerisid arstid Rednar Annust, kelle vigastused on dr Kõrgvee sõnul väga tõsised. Oma järjekorda ootas Marika Korolev. «Tal on soolte või mao vigastus, patsiendi seisund on stabiilne,» ütles arst Korolevi kohta.
Tartusse etendusele sõitvaid näitlejaid vedanud väikebussis said veel vigastada Mart (s 1955) ja Eduard (s 1978).

Avariis hukkusid ka sõiduautos olnud mees (s. 1939) ja naine (s. 1949) ning vigastada said kaks autos viibinud last (s. 1996 ja 2000).

Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja Klaire Ründva ütles, et õnnetus juhtus kell 14.08 Tallinna-Tartu maantee 123. kilomeetril, kus põrkasid kokku Tartu poole sõitnud näitlejate Hyundai väikebuss ja Tallinna poole sõitnud sõiduauto Ford Mondeo.

Esialgsetel andmetel kaldus Ford Mondeo vastassuuna vööndisse.

Ründva sõnul on juhtunuga seoses alustatud kriminaalmenetlust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. November 2006, 22:37
Otsi:

Ava täpsem otsing