Ametnikud sõitsid kergejõustiku MMile

Kadri Jakobson 29. august 2007, 00:00

Sukles ja Seil on Jaapanis terve nädala, tagasi Eestisse jõuavad nad ministeeriumi teatel 4. septembril.

Suklese ja Seiliga ei õnnestunud Äripäeval eile rääkida.

Kultuuriministeeriumi andmetel lähevad ametike lennukipiletid ja ööbimine maksma kokku 30 000 krooni. Lisaks makstakse mõlemale ka 5000 krooni päevaraha, kokku 10 000 krooni.

"Kantsler Siim Sukles ja spordiosakonna juhataja Tõnu Seil on Osakas, kus sellel nädalal on koos olulisemate maailma kergejõustikuorganisatsioonide esindajad," teatas ministeerium.

Ministeeriumi andmetel on olulisemad kohtumised Suklesel ja Seilil Osakas viibivate rahvusvahelise ja Euroopa kergejõustikuliidu esindajatega, et rääkida ettevalmistustest 2011. aasta kuni 23aastaase kergejõustiku Euroopa meistrivõistluste korraldamiseks Eestis.

"Siis on Eestile ja Tallinnale oodata suuremat tähelepanu Euroopa kultuuripealinnaks olemise tõttu ja sellist masti võistluse korraldamine pöörab siia ka spordimaailma silmad," teatas ministeerium.

Sukles ja Seil on Osakas vaid osa kergejõustiku maailmameistrivõistluste ajast, mitte päris algusest lõpuni, mõne päeva jooksul elavad nad seal kaasa Eesti sportlaste jõupingutustele, lisati ministeeriumist.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing