Tiit Reinart • 27. november 2007 kell 22:00

Contimeri töötajate kogemus aitab saavutada parimaid tulemusi

Redkin peab ettevõtte edu põhjuseks peaaegu olematut kaadrivoolavust, tänu millele on tekkinud kogenud meeskond. Kuigi konkurents ekspedeerimisturul on tuntav, aitab ettevõttel kliente hoida ja uusi leida just töötajate ja teenuste pidev edasiarendamine. Tänu pikaajalisele kogemusele teatakse, kuidas saavutada parimaid tulemusi. Kasvavate kuludega aitab toime tulla vaid efektiivsuse tõstmine.

Ettevõttes on praegu 42 töötajat. "Maksame oma töötajatele head palka ja oleme praktiseerinud vajalike spetsialistide väljakoolitamist firmasiseselt," sõnab Redkin. "Keskendume valdkondadele mida teame ja tunneme hästi."

Contimer loodi 1995. aastal. Kui 2004-2005 kohandus ettevõtte Eesti astumisega Euroopa Liitu ja oli majandustulemustega 2003. aasta tasemel, siis 2006. aastal hakkas ELi liikmelisus firma kasuks töötama. Kasvas ettevõtte usaldusväärsus ja Euroopa suured pangad hakkasid suuremas ulatuses tunnustama Contimeri antud garantiisid (laokirju), mis võimaldas käsitleda suuremaid kaubavooge.

Tähelepanu hakati pöörama ka kohalikule turule - avati aktsiisiladu, Hiinast ja mujalt Kaug-Idast alustati konteinervedude pakkumist ja uutele kaubagruppidele logistikateenust. Contimeri ekspedeerimisteenust toetab 30 000 m" ladude võrgustik, kus pakutakse kaupade ladustamist vabatsoonis, tolli-, aktsiisi- ja Euroopa Liidu kaupade ladudes.

Ettevõtte töö on põhiliselt seotud Baltimaadest, Valgevenest, Ukrainast, Venemaalt, Kesk-Aasiast ja Hiinast saabuva ja sinna suunduva kauba ekspedeerimise ja ladustamisega.

Eduka 2006. aasta järel Contimer loorberitele puhkama ei jää. "Jätkame püsivat ja tasakaalukat kasvu ja 2007. aastaks on oodata samasuguseid tugevaid tulemusi," sõnab Redkin.

Hetkel kuum