6. detsember 2007 kell 14:05

Nordic Hotel Forumit ilmestavad läbipaistvad vannitoad

Täna ajakirjanikele näidatud Nordic Hotel Forumi numbritubades saab mugavalt voodis lesiv hotellikülastaja jälgida näiteks oma toakaaslase vanniskäiku.

Pühapäeval uksed avava Nordic Forum Hoteli sisekujunduse lahendas ruumikujundaja Kaire Kemp-Tišler. Ideid ammutas ta linnapargist. Nii jõudis hotelli põrandale spetsiaalselt Nordicu jaoks kootud vaipkate Nõmme muruga, kus peal võib külastaja näha ka kollaseid kaselehti, männikäbisid, võililli, võõrasemasid ning munakivisillutist.

Numbritubade põrandal on munakivisillutis kombineeritud suure beežides värvitoonides õunapuuõiega. Õrnades roosades ja rohelistes toonides õitsvad õunapuuoksad katavad ka toasisustust tualettnurgakesest eraldavat klaasseina. Kuna foto on trükitud poolläbipaistvale kilele, võimaldab see voodis lesijale mõnusat ülevaadet toakaaslase intiimsetest toimetustest.

Nordic Hotel Forumi majutusjuht Karin Põldma selgitas, et poolläbipaistvad seinad pakuvad kliendile elamust. Samas avaldas ta lootust, et sellised seinad hotellikülastajatele meeldivad.

Teiseks uue konverentsihotelli vaatamisväärsuseks võib pidada kaheksandal korrusel asuvat lõõgastuskeskust, mille aknast avaneb meeliülendav vaade Tallinna vanalinnale.

Vastuvoolubasseini, mullivanni, saunade, trenažööride ja baariga lõõgastuskeskus on hotelliklientide kõrval avatud ka linnakodanikele. Meeldiv lõõgastushetk hakkab selles maksma 150 krooni inimese kohta.

Hetkel kuum