Ärilause: miks mitte oma korter n-ö ära süüa

29. jaanuar 2008, 16:32

Tabavamaid ütlemisi tänasest, 29. jaanuari
meediast:

"Esimese pika perioodi jooksul ei saa teenuse pakkuja mingit tulu. Seepärast ei julge erasektor ilmselt seda asja ette võtta. Meie mõte oli, et kui keegi selle riigi poolt käima lükkaks, siis võib-olla tekib ka erasektoril huvi," KredExi juhataja Andrus Treier tagatisrendist pensionilisana, Äripäev.

"See on majandusloogika suhtes tagasiminek aega, kus eluasemeid omas riik," riigikogu liige Jürgen Ligi tagatisrendist pensionilisana, Äripäev.

"Kui inimene on üksik, invaliid või oma lastega tülli läinud, siis miks mitte oma korter n-ö ära süüa," pensionär Elve Mäe, Äripäev.

"Mõte on ju üllas, aga on arusaamatu, miks ärgitatakse laenama inimesi, kel puudub tagasimaksevõime," Pindi Kinnisvara ASi juhatuse liige Peep Sooman, Äripäev.

"Keegi võiks mulle öelda, mida ma peaksin tegema, et poliitilised rünnakud minu vastu lõpeksid," Viimsi vallavolikogu liige Priit Post pistisekahtlusest, Äripäev.

"Kas nii suurel firmal nagu Helmes on kaks tõde, üks suurte klientide ja teine väikeste koostööpartnerite jaoks?" Vita Groupi juhatuse esimees Kairi Rebane kahtlustab ASi Helmes töötajate ülemeelitamises, Äripäev.

"Ei saa pidada eesmärgipäraseks seda, kui lumekoristust alustatakse alles pärast lumesaju lõppu," siseminister Jüri Pihl, Postimees.

"Miks peaks ministeeriumi autojuht töötama muudel alustel kui autojuht erasektoris?" Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse esimees Toomas Luman töölepinguseadusest, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. January 2008, 16:31
Otsi:

Ava täpsem otsing