Skype asutajad investeerivad e-sugupuude teenusesse

Mariliis Pinn 08. veebruar 2008, 13:45

Skype asutajate investeerimisgrupp Ambient
Sound Investments (ASI) investeerib e-sugupuude loomise teenust pakkuvasse
Suurbritannia ettevõttesse Kindo, mille eesmärgiks on laiendada oma
rahvusvahelist haaret.

Kindo omanikeringi kuulub mitu tuntud tehnoloogiaettevõtjat, teatas ASI. Teiste seas on Kindo omanikeks populaarse muusikateenuse Last.fm juhatuse esimees ja oksjonisaidi Ricardo.de asutaja Stefan Glänzer ning edukate veebilehekülgede portfelliga riskikapitaliettevõte The Accelerator Group.

„Mul on hea meel, et meie firma rahvusvahelist laienemist toetavad sedavõrd kogenud investorid, kes on ise osalenud edukate tehnoloogiafirmade ülesehitamisel,” kommenteeris Kindo kaasasutaja Nils Hammar.

Veebilehekülg Kindo.com pakub kasutajatele tasuta sugupuu loomise võimalust, erinevaid suhtlusviise ning perekonnauudiste edastamise teenust. Seda saab täna kasutada 14 keeles, lisaks inglise keelele ka näiteks vene, araabia ja hiina keeles.

ASI investeeringute halduri Eileen Brochi sõnul avaldas rahastajatele muljet kiiresti valminud terviklik teenus. „Vaatamata ettevõtte lühikesele ajaloole on Kindo tõestanud, et meeskond oskab pakkuda teenust, mis meeldib nii noortele kui vanadele. Teenus on tänaseks leidnud juba palju kasutajaid üle maailma.”

Sarnaselt Facebookile ja LinkedInile toetub Kindo sugupuude teenus suhtevõrgustikele ning lihtsustab interneti abil perekondade suhtlemist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. May 2008, 12:55
Otsi:

Ava täpsem otsing