Kodulaenu intressi saab väiksema vastu vahetada

Annika Matson 17. märts 2008, 10:21

Põhjamaade suuremasse pangandusgruppi
kuuluv DnB NORD pank tuletab inimestele meelde, et kodulaenu intressi saab
väiksema vastu vahetada.

Täna alustab DnB NORD pank kampaaniaga, mis juhib Eesti elanike tähelepanu sellele, et maksekoormust on võimalik vähendada, taotledes pangast intressimarginaali alandamist, teatas pank.

Kampaania on suunatud nii nendele inimestele, kellel on varasemast ajast jäänud kõrge panga marginaal ja soovivad seda madalamaks muuta kui ka nendele, kes soovivad võetud kodulaenu summat suurendada.

Kuni 5. aprillini pakub pank inimestele võimalust kodulaenu refinantseerida, tasudes kliendi notaritasu kuni 5000 krooni ulatuses. Ühtlasi kompenseerib pank kodulaenu hüpoteegi seadmise tasu samas ulatuses ka inimestel, kes kodulaenu esmakordselt võtavad.

"Inimesed, kes võtsid kodulaenu aastaid tagasi, said oluliselt kõrgema pangapoolse intressimarginaali, kui nad täna saaksid. Usume, et neid inimesi, kes ei ole sellest teadlikud, et võiksid teisest pangast marginaali vähendamist taotleda, on üsna palju," kommenteeris DnB NORD Panga erakliendi müügijuht Catlin Vatsel.

Ühte Põhjamaade suuremasse pangandusgruppi kuuluv DnB NORD Pank tegutseb lisaks Eestile ka Soomes, Taanis, Poolas, Lätis ja Leedus. Eesti turul tegutseb pank 2006. aasta kevadest ja pakub tänaseks kõiki peamisi finantsteenuseid nii era- kui äriklientidele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. April 2008, 17:35
Otsi:

Ava täpsem otsing