Rätsepp: ma ei müü mingeid ehitusmaterjale

11. juuni 2008, 16:15

7,2 miljoni kroonise maksuvõlaga Perlaton
Grupi omanik ja juht Hardi Rätsepp ütles täna aripaev.ee-le, et ta ei müü
Hange.ee keskkonnas mingeid ehitusmaterjale.

Ärimees väitis täna hommikul, et Perlaton Grupp ei saa midagi müüa, kuna firma ei tegutse juba pikemat aega. Rätsepal lasuvat tema enda sõnul ärikeeld. "See on paratamatus, sest mul on äritegevuse keeld ja seetõttu on mul ettevõte ka veel alles," põhjendas Rätsepp, miks äriregistris Perlaton Grupi majandusaasta aruandeid pole.

Rätsepa sõnul vormistati Perlaton maksuvõlg 2005. aastal kohtulahendini jõudnud kriminaalasja raames ümber eraisikutele, kelleks on tema ise ja ta kunagine äripartner Tarvo Israel. Seega ei tohiks Perlaton Grupil praegu üldse maksuvõlga olla.

Aripaev.ee küsis seepeale, kas Rätsepp on juhtinud maksuameti tähelepanu võlgade vigasele kajastamisele ja nõudnud andmete parandamist. Rätsepp vastas, et ei saavat seda tal lasuva ärikeelu tõttu teha.

Uurinud Hange.ee ärikeskkonnas olnud Perlaton Grupi andmete salvestust tunnistas Rätsepp, et Perlaton Grupp tegeles tõepoolest betooni tootmise ja müügiga, kuid aastatel 2004-2005.

Hange. ee avaldas Perlaton Grupi mobiiltelefoni betoontoodete rubriigis ilmselt portaali enda initsiatiivil, leidis ärimees. "Ma ei taha üldse, et te minust kirjutate," teatas ta lõpuks.

Äriregistri andmetel pole Rätsepal kunagi ärikeeldu olnud. Maksuamet pole Perlaton Grupi maksuvõla arvestuse õigsust aripaev.ee-le veel kommenteerinud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. June 2008, 19:10
Otsi:

Ava täpsem otsing