FOTOD: Toomas Tool kohtus Marko Mihkelsoniga

Annika Matson 09. juuni 2009, 12:22

Suurärimees, Arco Vara üks suuromanikest
Toomas Tool kohtus laupäeval IRLi valimisüritusel riigikogulase Marko
Mihkelsoniga. Millest kaks oma ala asjatundjat rääkisid, jääb lõplikult siiski
ilmselt saladuseks.

IRLi välispoliitikaguru Marko Mihkelson ütles, et sattus kinnisvaraärimehega vestlema juhuslikult. "Ega siin mingit konspiratsiooniteooriat ei ole vaja arendada. Meil on Rotermannis valimisüritus ja Toomas Tool jalutas sealt koos enda perega läbi. Nagu näiteks Jüri Arrakki. Rääkisime pisut valimistest ja võimalikest valimistulemustest. Ma nägin, jah, et seal keegi pilti tegi," lisas Mihkelson muiates.

Riigikogulane nentis samas, et paraku ei öelnud miljardär, kelle poolt on tal plaanis hääletada. Kui üldse valima läheb.

Mai lõpu seisuga oli Toomas Tool läbi ettevõtte Freier Projekt Arco Vara suurim aktsionär. Tema osalus küündis väärtpaberite keskregistri andmetel üle 23,4 protsendi. Tool ei kuulu Arco Vara juhtorganitesse. 22. mail ootasid Arco Vara aktsionärid Tooli ka aktsionäride üldkoosolekule, kuid sinna ta välja ei ilmunud ja ning koosolek tuli ära jätta, kuna suuresti tänu Tooli puudumisele ei saanud koosolek kokku kvoorumit.

Mullu novembris avaldatud Äripäeva Rikaste TOPis hinnati Toomas Tooli Eestis mõõdetavaks rikkuseks 233,4 miljonit krooni. Tänaseni oli Eesti meedias ilmunud vaid üks foto Toomas Toolist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. June 2009, 13:19
Otsi:

Ava täpsem otsing