GILD Arbitrage valmistub osakuomanike koosolekuks

24. august 2009, 14:34

Riskikapitalifondi GILD Arbitrage
fondivalitseja AS GILD Fund Management otsustas juulis 2009 muuta fondi
tingimusi eesmärgiga kaasata investoreid rohkem fondi edasist käekäiku
puudutavate otsuste tegemisse ning kutsuda kokku osakuomanike üldkoosolek.

19. augustil registreeris finantsinspektsioon GILD Arbitrage'i tingimuste muudatused, mis jõustuvad ühe kuu möödumisel teate avaldamisest. "Tänases seadusandlikus raamistikus on parim võimalus investorite otsustusprotsessi kaasamiseks kutsuda kokku fondi osakuomanike üldkoosolek. Nimetatud üldkoosoleku pädevuses on kõigi fondi struktuuri ja tingimusi käsitlevate otsuste tegemine," selgitas GILD Arbitrage'i fondijuht Tõnno Vähk.

Tema sõnu on kavas kutsuda osakuomanike üldkoosolek kokku oktoobris. "Fond on uurinud erinevaid võimalusi fondi struktuuri muutmiseks, et toetada varade juhtimist pikema aja jooksul, kuid soovime lõpliku otsuse antud küsimuses langetada osakuomanike üldkoosolekul," lisas Vähk.

GILD Arbitrage'i märkimised ja lunastamised on edasi lükatud 3. novembrini 2009. Lisaks osakuomanike üldkoosoleku võimaldamisele on fondivalitseja koostöös suuremate laenuandjatega valmistanud põhjalikult ette võlakirjaemissiooni fondile antud laenude konverteerimiseks kolme aasta pikkusteks võlakirjadeks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. August 2009, 12:36
Otsi:

Ava täpsem otsing