Rein Kilk: erakonnad sarnanevad Kopli riiulifirmadele

24. oktoober 2009, 14:44

Tänapäeva erakonnad on oma käitumiselt
sarnased ettevõtetele, mitte börsiettevõtetele, vaid kuskil Koplis
registreeritud riiulifirmadele, lausus ettevõtja Rein Kilk täna Kuku
raadiosaates „Keskpäevatund“.

Äripäev avalikustas, kuidas Reformierakonda kuuluvat kaks riigikogu liiget Jaanus Rahumägi ja Robert Antropov sattusid konflikti võlgade sissenõudjatega. Tegemist on väidetavalt, kas väljapressimise või kavala valimiskampaania rahastamise skeemiga. Peaminister Andrus Ansip vihjas ka võimalikule valele ülekandele.

„Usun, et tuleb ka kolmas selgitus. Et tegu polnud väljapressimise ohvritega ja ka mitte vale ülekandega nagu mainis peaminister Andrus Ansip, vaid esmaspäeval tuleb erakonna peasekretär Kristen Michal välja kolmanda selgitusega,“ lausus Kilk ja lisas: „Tänapäeva erakonnad on oma käitumiselt sarnased ettevõtetele, mitte börsiettevõtetele, vaid kuskil Koplis registreeritud riiulifirmadele.“

Kilgi sõnul on kogu see probleem üldisem ja vajaks ka üldist lahendamist. „Probleem on meil üldisem, mis poliitikute puhul vajab lahendamist,“ märkis Kilk.

Ainar Ruussaare sõnul peavad poliitikud selle probleemi ka ise ära lahendama. „Tunnen, et mingist hetkest muutub see asi juba naeruväärseks,“ lisas Kilk.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. October 2009, 14:44

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing