Tamro: Aasta Tegu: oleme langusest suht hästi pääsenud

Katre Pilvinski 21. detsember 2009, 21:03

Oleme suhteliselt hästi majanduslangusest pääsenud. Ma mõtlen, et riigieelarve on kontrolli all ja see on suur tegu, märkis ravimite hulgimüüja Tamro Eesti OÜ tegevjuht Tarvo Vaasa.

"Üldiselt võiks öelda, et Aasta Tegu ongi see, et oleme suhteliselt hästi majanduslangusest pääsenud. Ma mõtlen, et riigieelarve on kontrolli all ja see on suur tegu," rääkis Vaasa. 

"Majandust elavdab eelkõige eksport ja toomisega seonduv. Näiteks koostöö kosmoseagentuuriga on suur saavutus, mis on globaalne ja pika elueaga projekt," lisas ta.

 "Aasta Tegijatest tulevad pähe skandaalsemad, aga sellised tõsisemad kujud… Minu isiklik sümpaatia kuulub Tallinna sadamale ja Ain Kaljurannale, sest see on suur asi, mida nad teevad," märkis Vaasa.

"Huupi pole mõtet roose kinkida ja tiitleid jagada," ütles Henkel Makroflexi tegevdirektor Märt Agur. "Esimese hooga meenus Õnnepanga projekt," lisas ta.

"Henkel Makroflexiga sarnases sektoris toimivatest ettevõtetest on muljet avaldanud AS Metaprint oma kasvu ja tulemuslikkusega," tõdes Agur.

Mažeikiu Nafta Trading House juht Tõnu Ääro ütles, et aasta ärimeest on raske välja tuua. "Eks paljud on tublid ja tänases raskes majandussituatsioonis hästi hakkama saanud. Aga aasta tegu on kindlasti riigi saamatus käibemaksu kogumisel, mis tõenäoliselt toob kaasa 1 miljardi jagu vähem maksu laekumist sel aastal," tõdes Ääro.

 

 

 

 

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    21. December 2009, 21:03
    Otsi:

    Ava täpsem otsing