Katre Pilvinski • 21. september 2010 kell 10:34

Taal: Rikaste TOP on nagu linnuparv

Rikaste TOP on nagu linnuparve määratlemine – selline parv on olemas, aga selle järjestus on kaheldav, märkis ettevõtja Olari Taal.

"Ma usun, et suuremat osa inimesi, kes seal TOPis on, see ei huvita – neil pole nii suurt edevust. Vähemalt pooli ei huvita, kes seal on ja kas nad seal ise on," kommenteeris Taal Äripäeva Rikaste TOP 500.

Tema sõnul võib Rikaste TOPi metoodika olla tore, aga see, mis TOPist välja tuleb, on nagu linnuparve määratlemine. "Selline parv on olemas, aga milline see järjestus seal on – siis nii palju, kui ma olen kuulnud inimesi sellest rääkimas, arvavad nad küll, et selles on kõvasti mööda pandud," nentis ettevõtja.

"Kindlasti huvitab Rikaste TOP ajakirjanikke, sest neil on selline professioon ja neid peabki huvitama, aga ülejäänud, keda see tabel huvitab, on suht-koht imelikud," arvas Taal.

Sel reedel, 24. septembril avaldab Äripäev järjekordse Rikaste TOP 500, mis on juba üheksas. Lugejatel on võimalus Äripäeva veebilehel pakkuda välja, kes on selle aastal Eesti esirikas.

Hetkel kuum