Silvia Kruusmaa • 24. november 2010 kell 8:45

Andrei Korobeinik otsustas kandideerida Riigikokku

IT-ettevõtja Andrei Korobeinik kandideerib 6. märtsil 2011 toimuvatel Riigikogu valimistel Reformierakonna nimekirjas Pärnumaal.

Riigikogu valimistel kandideerimise põhjuseks on Korobeiniku sõnul soov anda oma panus riigi ja kodulinna Pärnu arengusse ning rakendada oma erialaseid kogemusi ühiskonna heaks, ütles ettevõtja erakonna teate vahendusel.

"Mida rohkem on riigi ehitamise protsessis erinevate erialade kompetentsi, seda mitmekülgsem ja põhjalikum on riigi areng. Kaasaegne riik peab olema asjatundlik ja efektiivne, inimeste elujärg sõltub sellest otseselt," märkis Korobeinik, kelle arvates saab Riigikogus palju ära teha e-riigi arenduse elavdamiseks, samuti välisinvesteeringute kaasamiseks info-kommunikatsioonitehnoloogia valdkonda.

Korobeinik on kindel, et koostööd tehes saab tema kodulinna Pärnusse tuua märkimisväärselt rohkem investeeringuid ja tekitada uusi töökohti.

 "Pärnu on suurepärane kuurortlinn, kuid talvel sureb ta välja. Majandusprobleemid on seal seetõttu ehk isegi teravamad kui mujal. Pärnu lennujaama, muuseumi ja staadioni küsimused näitavad, et Eesti areng on täna Tallinna-keskne ja regionaalhuvide paremaks kaitsmiseks peavad Pärnu poliitikud omavahel koostööd tegema, eriti riigi tasemel,“ ütles Korobeinik, lisades, et seni pole see kahjuks hästi õnnestunud.

Hetkel kuum