Arne Ots sai Raidla büroo uueks partneriks

Indrek Kald 11. märts 2011, 13:10

Omanikele suuri dividende maksva advokaadibüroo Raidla Lejins & Norcous partneriks sai vandeadvokaat Arne Ots.

Büroo asutaja ja juhtivpartneri Jüri Raidla kinnitusel on Otsa lisandumine partnerite ringi tunnustuseks talle seni tehtu eest. "Teisalt on büroo partnerkonna laiendamise eesmärgiks büroo jätkuva arengu tagamine ning uute võimaluste loomine," lisas ta.

"Arne pühendumus, professionaalsus ja meeskonnavaim on aidanud meil kujuneda üheks juhtivaks riigihanke- ja menetlusõigusega tegelevaks bürooks Eestis," märkis Raidla.

Advokaadibüroo teatel on Arne Ots esindanud ja nõustanud kliente paljude kaalukate riigihangete vaidluste lahendamisel. Mullu oli Ots ja tema koordineerimisel tegutsev töögrupp seotud ehituse ja IT-sektori hankevaidlustega, kus riigihangete rahaline maht küündis 2,5 miljardi kroonini.

Arne Ots töötab ettevõttes 1999. aastast ning on büroo kinnitusel üks Eesti juhtivaid spetsialiste riigihangete, pankrotiõiguse ning tsiviil- ja halduskohtumenetluse valdkondades.

1993. aastal loodud advokaadibüroo partnerid on Jüri Raidla ja Arne Otsa kõrval ka Raino Paron, Toomas Vaher, Sven Papp ja Jaanus Ikla. 2009. aastal said kuus toonast partnerit igaüks ettevõttest 6,13 miljonit krooni dividende. Büroo partner on ka Ants Nõmper, kes võttis siis omanikutulu vähem.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. March 2011, 13:15
Otsi:

Ava täpsem otsing