BLRT: praegu börsile ei lähe

Kaisa Gabral 27. aprill 2011, 11:05

Täna ei ole börsile minek meie ettevõtte jaoks aktuaalne. Mida toob aga tulevik, elame – näeme, kommenteeris võimalikke börsiplaane BLRT kommunikatsioonijuht Katja Ljubobratets.

Äripäevale teadaolevalt tuleb peatselt Tallinna börsile uus ettevõte, kes korraldab veel enne jaanipäeva aktsiate esmasemissiooni.

Nädal tagasi ütles ka BLRT Grupi suuromanik Fjodor Berman intervjuus Äripäevale, et börsifirmaks saada pole praegu mingit põhjust.

"Elame, näeme," vastas ta küsimusele, kas BLRTst võib saada tulevikus börsifirma. "Olen täiesti kindel, et jätkame investeerimist ettevõtte arengusse. Kunagi me plaanisime börsile minekut, ajakirjandus küttis ka teemat. Selles oli oma loogika, kui majandus kasvas ning agressiivne turuosa ostmine oleks firmat kiiresti kasvatanud. Kas või miljardi euro suuruse käibeni. Teisalt me rääkisime konservatiivsusest, see kõik oleks olnud suur risk. Ka suured konsultatsioonifirmad soovitasid meile IPOt, aga see on nende turundus ja nende teenistus," meenutas ta varasemat aega.

"Praegu ei ole meil mingit vajadust börsi kaudu raha juurde saada, uute projektide jaoks annavad pangad meile raha niigi," lisas Berman.

 

 


 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. May 2011, 08:42
Otsi:

Ava täpsem otsing