Lepp: Maag sel aastal börsile ei lähe

Birjo Must 27. aprill 2011, 11:32

Maag Grupp ASi üks omanikest ja nõukogu esimees Roland Lepp kinnitas, et käesoleva aasta jooksul ei ole plaanis ettevõtet börsile viia. Ka teised potentsiaalsete börsile minejate omanikud jäävad kindlalt eitavale seisukohale.

„Pikemas perspektiivis plaanid ikka on, kuid konkreetne aeg sõltub paljudest asjaoludest. Olen ka ennegi maininud, et ei tahaks enne kireda, kui muna olemas on,“ sõnas Lepp.
Küsimusele, kes juunis IPO korraldab, vastas Lepp napisõnaliselt: „Ei ole kuulnud, ei tea.“

Krimelte omanik ja juht Jaan Puusaag ütles selgesõnaliselt, et ettevõttel ei ole lähitulevikus börsile minna plaanis. Pikemas perspektiivis ta aga seda võimalust ei välista. „Lähiaastatel kindlasti mitte,“ ütles ta.
Missugune ettevõte võiks aga IPO korraldada? „Kui see Eesti Energia ei ole, siis teiste kohta ei ole kuulnud,“ lausus Puusaag. 

Ka Amservi omanik ja juht Raivo Kütt eitas sel aastal börsile mineku plaane. Samuti väitis ta, et ettevõte ei kavatse seda lähitulevikus teha.

Äripäevale teadaolevalt tuleb peatselt Tallinna börsile uus ettevõte, kes korraldab veel enne jaanipäeva aktsiate esmasemissiooni.

Tegemist peaks olema suhteliselt suure emissiooniga, mis ületab aasta tagasi toimunud Premia emissiooni mahtu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. April 2011, 15:33
Otsi:

Ava täpsem otsing