Jaana Pikalev • 17. mai 2011 kell 15:08

Swedbank toob turule auto kiirlaenu

Swedbank toob turule uue liisingutoote, mille intress jääb vahemikku 14-19%  ning mis võimaldab sõlmida kasutatud auto lepingu ka sõiduki ametliku esindaja juures või otse müügiplatsil.

Taotluseid analüüsitakse kuus päeva nädalas ning klient saab vastuse 15 minuti jooksul, lubab pank.

Swedbanki järelmaksu saamise tingimuseks on regulaarne sissetulek, varasem korrektne makseajalugu ning soetatava auto väärtus alla 6400 euro. Liisingu intress jääb vahemikku 14-19% ning lepingu sõlmimisel läheb auto omandiõigus kliendile, mitte pangale nagu tavaliisingu puhul.

Swedbanki eraisikute finantseerimise divisjoni juht Andres Tuki sõnul teeb uus toode kliendi elu mugavamaks, sest enam pole vaja tulla lepingu sõlmimiseks panka, vaid seda saab teha automüüja juures. „Tihtipeale uut autot välja valides tahetakse seda kätte saada nüüd ja kohe, mitte aga oodata pangatoimingute järele. Swedbanki järelmaks võimaldabki kliendil positiivse vastuse korral sõita autoplatsilt minema juba koos oma uue väljavalituga," märkis Tukk.

Swedbanki koostööpartneriteks hakkavad olema kasutatud sõidukite müügiplatsid ning kasutatud sõidukeid müüvad ametlikud esindused. Esimene panga koostööpartner on BRC Autokeskus.

Hetkel kuum