Silvia Kruusmaa • 14. märts 2012 kell 5:42

Suhtekorralduse Auhind 2011 võitjad on selgunud

Eile, 13. märtsi õhtul selgusid Suhtekorralduse Auhind 2011 konkursi võitjad, kellele EPRA annab auhinnad üle 15.-16. märtsil toimuva turundussündmuse Password 2012 laval. Sealsamas kuulutatakse välja ka konkursi peaauhinna, mis selgub publikuhääletuse tulemuste põhjal.

Avaliku sektori kategooria parima töö auhinna saab suurepärase idee ja teostuse eest kommunikatsioonibüroo Jugaste, Liiva & Partnerid projekt “Staarallveelaeva sünd: kuidas vintsiti Lembit Lennusadamasse”, teavitas suhtekorraldajate liit.

Erasektori kategooria parima töö auhinna saab kommunikatsioonibüroo Euro RSCG PR projekt “Rimi Eesti jaekaubanduskonverents”. Žürii tõi selle projekti tugevusena esile ambitsioonikad eesmärgid, mis said ka kõik täidetud, pluss tegemist oli üleüldiselt väga hästi korraldatud üritusega.

Kolmanda sektori kategooria parima töö auhinna saab kommunikatsioonibüroo Hamburg & Partnerid heategevusprojekt ”Aitan lapsi!”. Žürii hinnangul pälvib selle töö puhul tähelepanu suurepärane idee ettevõtte sotsiaalselt vastutustundliku projekti elluviimiseks ning laitmatu teostus.

Eriauhinna suhtekorralduse valdkonna populariseerimise eest pälvis Swedbanki sisekommunikatsiooniprojekt “Kommunikatsiooninädal Swedbankis”.

Konkursile laekunud töid hindas žürii koosseisus EPRA juhatuse liikmed Aive Hiiepuu, Aune Past, Allar Tankler, Heikki Sal-Saller, Ester Mägi ja Krista Must; eelmise aasta konkursi võitjad Kristi Jõesaar (Hamburg & Partnerid) ja Margus Mets (KPMS & Partnerid) ning ülikoolide esindajad Kristel Abel (Tallinna Ülikool) ja Tiiu Taur (Tartu Ülikool).

Suhtekorralduse Auhinna konkurss toimub kord aastas, seda korraldab Eesti Suhtekorraldajate Liit. Konkursi eesmärk on selgitada välja aasta parimad suhtekorralduse alased projektid ja kampaaniad ning tunnustada seeläbi nende tegijaid.

Eesti Suhtekorraldajate Liit (EPRA) on 1996. aastal asutatud erialaliit, mis koondab ainsa organisatsioonina Eestis suhtekorralduse alal töötavaid inimesi. Liitu kuulub rohkem kui 80 suhtekorraldajat, kes töötavad nii avalikus sektoris, äriettevõtetes, mittetulundusorganisatsioonides kui ka suhtekorraldusettevõtetes.

Hetkel kuum