31. mai 2012 kell 7:59

Reform kaebaski Äripäeva kohtusse

Eile õhtul laekus Äripäeva peatoimetajale elektronkiri, kus advokaadibüroo Sorainen vandeadvokaat Garri Ginter teatab, et esitab Reformierakonna ja Remo Tiigiranna nimel hagi Äripäeva vastu kohtusse.

"Advokaadibüroo Sorainen esindab Eesti Reformierakonda ja Remo Tiigiranda seoses 30.05.2012 ajalehes Äripäev avaldatud artikliga. 30.05.2012 artiklis pealkirjaga "Oravad ei soovi selgitada kahtlasi sidemeid. Abiliste jäljed peidetud Šveitsi" ja selle juhtikirjas on väljaande Äripäeva poolt avaldatud mitmel korral ebaõigeid andmeid, mis ei vasta tegelikkusele," seisab e-kirjas.

Lisaks kirjutab Ginter: "Seoses sellega esitatakse väljaande Äripäev vastu hagi kohtusse. Eeltoodule tuginedes muu hulgas teatame, et edasiste väärtõlgenduste ning ebaõigete andmete avaldamise vältimiseks ei vasta erakond Eesti Reformierakond ega Reimo Tiigirand väljaande Äripäev ajakirjaniku Kadri Jakobsoni poolt täna (30.05.2012) saadetud küsimustele ega kommenteeri nimetatud teemat ka edaspidi kuni asja lahendamiseni kohtus."

Autor: 1706-aripaev

Hetkel kuum