Kristi Malmberg • 10. detsember 2012 kell 14:05

Eesti Energia tõstab hindu aktiivseimalt

Hinnavõrdlusportaali Energiaturg.ee andmetel on Eesti Energia viimase nädala jooksul muutnud hinnapakette neli korda, enamasti hindu tõstes.

Eesti Energia muutis hinnapakette 3., 5., 6. detsembril ja möödunud nädalavahetusel. Võrreldes 25. novembri seisuga on Eesti Energia tõstnud paketi „Kindel“ ühe- ja kahetariifseid hindu 0,06 kuni 0,34 senti. Ettevõte on tõstnud ka paketi „Kombineeritud“ ühe- ja kahetariifseid hindu 0,17 kuni 0,48 senti. Kahetariifse arvestiga paketi „Kombineeritud“ hindade marginaalid on tõusnud kuni 0,04 senti, ühetariifse arvestiga kuue kuu paketi marginaalid on tõusnud 0,16 senti. Ülejäänud ühetariifsete „Kombineeritud“ pakettide hindade marginaalid on langenud kuni 0,02 senti.

220 Energia langetas 6. detsembril börsihinnaga ühetariifse arvestiga paketis marginaale 0,01 senti. Elektrum Eesti hinnakampaaniad lõppesid eelmisel nädalal.

Energiaturg.ee tuletab ka meelde, et vaid need tarbijad, kes soovivad hakata kasutama uue elektrimüüja teenuseid alates 1. jaanuarist 2013 peavad hiljemalt täna sõlmima uue elektrimüüjaga lepingu. 

Hinnavõrdlusportaalis Energiaturg.ee saab nüüd võrrelda seitsme elektrimüüja hinnapakette: 220 Energia, Eesti Energia, Eesti Gaas, Elektrimüügi AS, Elektrum, Imatra Elekter ning VKG Elektrivõrgud.

Hetkel kuum