Viru keskus tõstab Montoni poe välja

Alyona Stadnik 12. veebruar 2014, 19:53

Baltika Eesti jaemüügiettevõtte Baltman OÜ juhi Pille Põldsami sõnul on nende jaoks Viru keskuse otsus Montoni poest loobuda kergelt öeldes arusaamatu.

"Viru keskuse Monton on saanud nii 2012. kui 2013. aastal auhindu ja tunnustust, kui üks parima teenindusega poode keskuses. Montoni uue kontseptsiooniga pood toodi eelmisel aastal esile kui üks Viru keskuse parimaid ostukeskkondi. Selles valguses tundub meie jaoks keskuse otsus poest loobuda kergelt öeldes arusaamatu," märkis Põldsam. "Montoni pood Viru keskuses oli meie jaoks oluline sõlmpunkt klientideni jõudmiseks – panustasime igati sealse keskkonna ja teeninduse arendamisele."

Keskuse otsusel on kahtlemata ka laiem mõõde ja mõju. "Baltika annab täna tööd sadadele siinsetele inimestele ja paljudele noortele andekatele tegijatele, kes muidu kodust kaugele – miks mitte sinnasamasse Inglismaale, kust on pärit mitmed uued tulijad - väljakutseid otsima läheksid," sõnas Põldsam. "Võib vaid küsida, millise sõnumi saadab selline valik meie noortele, kes tahaksid tulevikus kodumaal loodud toodete ja teenustega maailma vallutada?“

Tallinna südames paiknev Viru keskus teatas, et uuendab sise- ja välisilmet ning kaupluste kooslust, investeerides muudatustesse 8 miljonit eurot. Uuenemise käigus lahkuvad keskusest Shu, Monton, Bastion; Baltman ja Hipster.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. February 2014, 09:18
Otsi:

Ava täpsem otsing