Mari Hiiemäe • 17. juuli 2014
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

18. juulil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

A.H. Tammsaare Muuseumis Vargamäel18.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”19.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”20.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”23.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”24.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”Vetepere küla, Albu valdAlle-Saija Teatritalus19.07 kl 19 “Asenaine”Põlvamaa, Kanepi vald

Emajõe Suveteater19.07 kl 15 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)19.07 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)20.07 kl 15 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)24.07 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)Jaama 14, Tartu

Endla Teater18.07 kl 19 “Woyzeck”19.07 kl 19 “Testosteroon”20.07 kl 19 “Viimane kauboi”23.07 kl 16 “Põrrr...!!!”24.07 kl 19 “Dussaert’i kaasus”24.07 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”Keskväljak 1, Pärnu

Jõelähtme Golfikeskuses18.07 kl 19.30 “Neljakesi paaris”23.07 kl 20.30 “Neljakesi paaris”24.07 kl 20.30 “Neljakesi paaris”Ristikangru tee, Manniva küla, Jõelähtme vald

Kalevipoja sUVETEATER 19.07 kl 19 “Lambasööjad”20.07 kl 19 “Lambasööjad”23.07 kl 19 “Lambasööjad”24.07 kl 19 “Lambasööjad”Kääpa küla, Saare vald, Jõgevamaa

Karepa Sagritsa muuseumis24.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”Karepa küla, Vihula vald

Kell Kümme18.07 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses20.07 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses21.07 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses22.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel23.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel24.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis24.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel

Kukruse polaarmõisas18.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”19.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”20.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”23.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”24.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”Kukruse küla 20, Kohtla vald

Luke Mõisas18.07 kl 20 “Segajad”19.07 kl 20 “Segajad”20.07 kl 20 “Segajad”Luke, Nõo vald, Tartumaa

Miksteater19.07 kl 14 “Saabastega kass” esietendus Põlva Talurahvamuuseumis20.07 kl 14 “Saabastega kass” Põlva TalurahvamuuseumisNõmme tee 50-17, Tallinn

Monoteater18.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Tartu Laululaval19.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Rapla Lauluväljakul20.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Pärnu Vallikäärus

Nava talus18.07 kl 18 “Hea Inimene”19.07 kl 16 “Hea Inimene”20.07 kl 17 “Hea Inimene”Lilli küla, Karksi vald

PolygonTeater18.07 kl 19 “Meeletu” Noblessneri Jahtklubis19.07 kl 19 “Meeletu” Noblessneri JahtklubisRävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

R.A.A.A.M18.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”Tapa Raudteejaamas19.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”Tapa Raudteejaamas20.07 kl 15 “Titanicu orkester”Tapa Raudteejaamas22.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”Tapa Raudteejaamas22.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis23.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”Tapa Raudteejaamas23.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis24.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda PullitallisSüda 8-7a, Tallinn

Tallinna Kammerteater19.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Tartu Hansahoovi suvelaval22.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Pärnu Kentuki suvelaval24.07 kl 20 “Sinised kilesussid jalas” Tartu Hansahoovi suvelavalVabriku 12, TallinnTallinna Teletornis19.07 kl 15 “Dara-bara”20.07 kl 15 “Dara-bara”20.07 kl 18 “Dara-bara”Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Tõstamaa suveteater18.07 kl 19 “Vanameestesuvi”19.07 kl 16 “Vanameestesuvi”20.07 kl 19 “Vanameestesuvi”Varbla mnt. 3, Tõstamaa vald

Vana Baskini Teater18.07 kl 20 “Nädal aega kolmekesi” Padise Kaljulaval (Kallaste turismitalus) 21.07 kl 20 “Nädal aega kolmekesi” Viimsi Rannarahva muuseumi õuel  23.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas24.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamasTartu mnt.55/59, Tallinn

KINO

CINAMON“Eyjafjallajökull”kl 13.15, 17.45, 20.15“22 Jump Street”kl 22.30 (v.a N); N kl 17.15“Miljon moodust Läänes kärvata”kl 17.15 (v.a N)“Segapere”15.00 (v.a N), 19.30 (v.a N); N kl 17.35, 20.00“Meistekokk”kl 15.30, 22.10“Süü on tähtedel”kl 14.45“Ninasarvik Otto”eesti keeles: kl 11.15, 13.30“Üks kohtumine”kl 15.45, 18.30“Kuidas taltsutada Lohet 2”eesti keeles: kl 12.00, 12.45 (v.a N), 14.15 (v.a N), 17.30 (v.a N); N kl 11.00, 13.00“Paras pähkel”eesti keeles: kl 11.00 (v.a N)“Veritasu”kl 21.00“Bamse ja röövlite linn”kl 11.45“Transformerid: Väljasuremine”kl 11.30“Ahvide planeedi koidik”kl 16.30 (v.a N), 19.15, 21.45 (v.a N);N kl 15.00, 22.20“Patupuhastus: Anarhia”kl 19.45, 22.00 (v.a N); N kl 22.30“Khumba”N kl 14.15“Step up 5”N kl 16.30“Herakles”N kl 22:00Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza “Ahvide planeedi koidik”kl 12.10 (v.a. N), 13.45, 16.30, 17.55 (v.a. N), 19.10, 20.45 (v.a. N), 22.00; N kl 12.15“Patupuhastus: Anarhia”kl 13.55, 16.15, 20.15 (v.a. N), 22.30;L, P kl 18.10; R, E, K kl 18.15; N kl 20.00;R kl 21.10; E, T, K kl 21.20“22 Jump Street”kl 13.15, 19.15, 21.40“Armastuse lõuahaak”kl 17.40, 21.00“Eyjafjallajökull”kl 11.50 (v.a. N), 22.05; N kl 12.20“Homse piiril” 3Dkl 15.15, 19.45“Kuidas taltsutada lohet 2”kl 12.00 (v.a. N); N kl 14.403D eesti keeles: kl 11.15, 13.30, 14.20 (v.a. N), 15.45, 16.45 (v.a. N), 19.00;3D vene keeles: kl 11.30, 13.10, 15.30, 18.00 (v.a. N)“Meisterkokk”kl 21.30 (v.a. L, P)“Miljon moodust Läänes kärvata”kl 22.10“Neetud naabrid”kl 16.40“Pahatar” 2Dkl 14.50 (v.a. L, P, N); L, P, N kl 15.00;3D vene keeles: kl 16.30“Paras pähkel”eesti keeles: kl 12.30 (v.a. N); N kl 11.50vene keeles: kl 11.20 (v.a. N)“Segapere”kl 11.30, 18.30; T kl 18.15“Süü on tähtedel”kl 14.00, 18.50“Transformerid: Väljasuremine”2D: kl 11.553D: kl 15.40, 17.00 (v.a. L, P, N), 18.45, 21.15;L, P kl 14.15, 17.20; N kl 17.10“Üks kohtumine”kl 20.20 (v.a. L, P, N); N kl 20.30;L, P kl 21.30“Võlumaja”2D eesti keeles: kl 11.10 (v.a. K, N); N kl 11.20;3D vene keeles: kl 14.30“Welcome to New York”kl 22.15 (v.a. L, P)“Monty Python Live”P kl 21.00André Rieu 10. Maastrichti juubelikontsert”L kl 21.00“Herakles” 3D N kl 18.15, 20.45“Keelatud tants 5” 3D N kl 18.00, 21.45“Khumba”2D eesti keeles: N kl 12.30;3D eesti keeles: N kl 17.002D vene keeles: N kl 11.103D vene keeles: N kl 18.00Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan “Ahvide planeedi koidik”kl 15.00 (v.a. L, P, N), 18.45 (v.a. L, P, N), 21.30 (v.a. L, P, N); P kl 12.45; N kl 14.30, 19.15, 21.15; L kl 15.45; L, P kl 18.15“Patupuhastus: Anarhia”L, P kl 18.45; E, T, N kl 22.00; R kl 22.20;K kl 22.30“Armastuse lõuahaak”T kl 20.00“Eyjafjallajökull”N kl 17.15; E kl 20.00“Kuidas taltsutada lohet 2”2D eesti keeles: kl 12.00 (v.a. L, P, N), 17.45 (v.a. L, P, N); L, P kl 11.30; N kl 12.15;3D eesti keeles: kl 14.15 (v.a. L, P, N), 16.30 (v.a. L, P, N); L, P kl 13.45, 16.00; N kl 14.00“Segapere”R, K kl 20.00“Transformerid: Väljasuremine”kl 11.45 (v.a. L, P, N); L kl  12:30; P kl 15:30“Monty Python Live”P kl 21.00“André Rieu 10. Maastrichti juubelikontsert”L kl 21.00“Herakles” 3D N kl 18.45“Keelatud tants 5” 3DN kl 16.15“Khumba”eesti keeles: N kl 12.00Riia 14, Tartu

Kino Artis “Geograaf jõi gloobuse maha”R kl 17.45; K kl 21.45“Kurb Jasmine”R kl 21.45; N kl 17.45“Bettie läheb ära”L kl 21.45“Rasputin”L kl 17.45; N kl 21.45“Gigolo maski all”P kl 17.45“Lilledepäev”P kl 21.45“The Broken Circle Breakdown”E kl 21.45“Tuhat korda head ööd”E kl 17.45“Kohutav ilu”T kl 21.45“Meisterkokk”T kl 11.00“Yves Saint Laurent”T kl 17.45“Eyjafjallajökull”K kl 11.30“Grand Budapest Hotell”K kl 17.45“Üks kohtumine”N kl 11.00Estonia pst 9, Tallinn

Solaris Kino “Ahvide planeedi koidik”R–N kl 13.30, 16.20, 19.20, 21.00 (va N), 22.20“Patupuhastus: Anarhia”R–N kl 13.45, 16.20, 20.00 (va N), 22.30“Eyjafjallajökull”R–K kl 12.00, 19.30; N kl 11.30, 19.30“Segapere”R–K kl 14.40, 17.20, 21.15;N kl 14.40, 17.20, 22.00“Kuidas taltsutada lohet 2”3D eesti keeles: R–K kl 11.45, 14.10, 16.30, 18.45; N kl 11.20, 13.45, 16.15;2D eesti keeles: R–N kl 11.00 ;3D vene keeles: R–K kl 12.15, 14.10; N kl 11.45;inglise keeles: R–N kl 18.45“Üks kohtumine”R–N kl 16.30“Transformerid: Väljasuremine” 3DR–K kl 18.30; N kl 18.30, 21.10“Armastuse lõuahaak”R–K kl 11.30, 17.15; N kl 17.15, 21.45“22 Jump Street”R–N kl 14.45, 22.00“Süü on tähtedel”R–N kl 12.00“Keelatud tants” 3DN kl 19.00“Herakles” 3DN kl 20.00“Khumba” 3Deesti keeles: N kl 12.30;vene keeles: N kl 14.15Estonia pst 9, Tallinn 

KONTSERT

Alatskivi loss19.07 kl 14 “Isa tuli koju” Lauri Saatpalu ansambel: Lauri Saatpalu - vokaal, Raivo Tafenau- saksofonid, akordion,Paul Daniel - kitarr, Marti Tärn - bass, Tanel Ruben - löökpillidAlatskivi vald, Tartumaa

Ammende Villa20.07 kl 16 “Pärnu Muusikafestival esitleb: Lastekontsert” Luisa Värk, Tambergi lastelaulud kammeransambli saatel, Pärnu Muusikafestivali esinejate lapsed21.07 kl 20 RAJU kontserttuur RUJA muusika ja muusikutega22.07 kl 20 “Väike suvemuusikal” Nele-Liis Vaiksoo ja Lauri Liiv, klaveril maestro Olav Ehala23.07 kl 20 Tõnis Mägi    Mere pst. 7, Pärnu

Endla Jazzklubi18.07 kl 21.30 Aldo Meristo & Alan Matheson Kvartett (EST-CAN-FIN)Keskväljak 1, Pärnu

Kabli rand19.07 kl 22 “Kabli Päikeseloojangu Festival: Karl-Erik Taukar”Häädemeeste vald

Kasepää laululava 18.07 kl 20 “Peipsi Romantika” Tantsurühm Nii ja Naa, Traffic, Ivo Linna ja Anti Kammiste19.07 kl 20 “Peipsi Romantika”Segarühm Kaaratsim, Hanna-Liina Võsa koos Marek Taltsi ja Danel Aljoga, Vallatud Vestid ehk Tanel Padar, Ott Lepland ja Jalmar Vabarna (uue kavaga) Tiheda küla, Kasepää vald, Jõgevamaa

KASSARI KIIGEPLATS      18.07 kl 17 “Hiiu Folk 2014” Chalice , Kokkukukkumine, Jäääär, Kaunimate Aastate Vennaskond, Jaan Tätte ja UdupasunKassari, Hiiumaa     

Kosmonautika Puhkekeskus23.07 kl 20 “Kabli Päikeseloojangu Festival: Svjata Vatra”Penu küla, Häädemeeste vald

Kukruse mõis 20.07 kl 16 “Kontserdisari Eesti Mõisad 2014” Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel, Lilian Langsepp (ajalooline Loona mõisa harf), Jüri Kuuskemaa (haarav ajalooline taust)Kukruse küla 20, Kohtla vald, Ida-Virumaa

Kuressaare kultuurivara saal23.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad” “Mustlaslaulud” Annely Peebo (metsosopran, Viin), Christian Koch (klaver, Viin)Tallinna 6, Kuressaare, Saaremaa

Kuressaare lossi ooperimaja  21.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” “Jevgeni Onegin” Teater Vanemuine23.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” Verdi “Don Carlos” Ukraina rahvusooper24.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” Lõssenko “Natalka Poltaavast”Ukraina rahvusooperLossihoov 1, Kuressaare , Saaremaa

Kõltsu mõis22.07 kl 20 “Jäääär: Kaunite kohtade kontserdid”Keila vald

Niguliste 22.07 kl 19 “Pühendus Mariale” Kaia Urb (sopran), Alina Sakalouskaya (mandoliin), Kadri Ploompuu (orel)Niguliste 3, Tallinn

Philly Joe’s19.07 kl 21.15 Aldo Meristo & Alan Matheson Kvartett (EST-CAN-FIN)Tatari 4, TallinnPIRITA KLOOSTRI VAREMED24.07 kl 21 “Star FM Suvetuur 2014” Smilers, Koit Toome, Getter JaaniMerivälja tee 18, Tallinn

Pärimusmuusika Ait24.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival” ÄIO (Norra/Eesti)24.07 kl 20 “Viljandi pärimusmuusika festival” Torupilli Jussi TrioTasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja 18.07 kl 19 Pärnu Muusikafestivali Gala19.07 kl 19 Pärnu Muusikafestival esitleb: Järvi Akadeemia lõppkontsert20.07 kl 20 Pärnu Muusikafestivali lõppkontsertAida 4, Pärnu

Raikküla mõis18.07 kl 18 “Kontserdisari Eesti Mõisad 2014” Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel, Lilian Langsepp (ajalooline Loona mõisa harf), Jüri Kuuskemaa (haarav ajalooline taust)Raikküla vald, Raplamaa

Rapla kirik18.07 kl 19 “Itaalia meeleolud läbi aegade” Keelpilliorkester Camerata Nordica (Rootsi), Sinfonia Cymru keelpillikvartett (Wales, UK), Rootsi Puhkpilliansambli kvintett, Virgo Veldi (saksofon), Itaalia Rodolfo Celletti nim Belcanto Akadeemia lauljad: Amy Elizabeth Corkery (sopran, Austraalia), Angela Giovio (metsosopran, Itaalia)22.07 kl 19 “Hugo Lepnurm 100”Oreliduod Denis Kasparovitch ja Kristina Vilotseva (Eesti), Denis Makhankov jaDina Ikhina (Venemaa), kaastegev Dana Ots (viiul)Kalda 2, Rapla

Tartu Jaani kirik 19.07 kl 20 “Tuulemuusika” Stuudio Cantores Vagantes: Reet Sukk, Taavi-Mats Utt, Andres Siitan (plokkflöödid), orelil Ene Salumäe Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava23.07 kl 21 “Star FM Suvetuur 2014” Smilers, Koit Toome, Getter JaaniLaulupeo pst 25, Tartu

Vihula mõis23.07 kl 20 “Jäääär: Kaunite kohtade kontserdid”Vihula, Vihula vald

Viljandi Jaani kirik 24.07 kl 22 “Viljandi pärimusmuusika festival” Sofia Joons, Jaak Johanson, Naised KöögisPikk 6, Viljandi

Viljandi Kaevumägi24.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival” Klapp24.07 kl 20 “Viljandi pärimusmuusika festival” Cedrik Watson (USA)Viljandi

Viljandi lauluväljak20.07 kl 21 “Star FM Suvetuur 2014” Smilers, Koit Toome, Getter JaaniViljandi

Võru linn18.07 kl 10 “XX Võru Folkloorifestival: Lugu”19.07 kl 10 “XX Võru Folkloorifestival: Lugu”20.07 kl 10 “XX Võru Folkloorifestival: Lugu”Võru

Õisu mõis 19.07 kl 18 “Kontserdisari Eesti Mõisad 2014” Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel, Lilian Langsepp (ajalooline Loona mõisa harf), Jüri Kuuskemaa (haarav ajalooline taust)Paistu kihelkond, Viljandimaa

 

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii“Pesuköök” Ulvi Haagensen, kuni 26.07Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum“Näitus alkomeetritest”“Laadawärk”“186” Näitus Tallinna-Tartu maanteeajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015Püsinäitus:“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”Rüütli 15, Tartu

Eesti Spordimuuseum“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09“Raio ja maailm”, kuni 31.08“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo,kuni 24.08“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08Püsinäitus: “Ajamustrid 3”Lai 17, Tallinn

Haus galerii“QBA” Martin Kaares, kuni 08.08Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja“Väelised maastikud” Kaljo Põllu,kuni 02.08“Villameri” Anu Raua vaibanäitus,kuni 31.10Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea galerii“Sirja-Liisa Eelma”, kuni 28.07Hobusepea 2, Tallinn

Kumu“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11“Merike Estna ja mina kui maal”,kuni 02.11“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseniWeizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahidVesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseumPüsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“In Graafika” festival, 24.07 – 16.08“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS“In Graafika” festivali näitus, 24.07 – 23.08“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum“Barbie’de lummuses” Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest, kuni 31.07“Evelin Rikma autorikarude näitus”“Beebibuum!”“Suvi, ei mingit kahtlust!”Fotonäitus “Mõmmiga koos”“Sünnipäev”Kotzebue 16, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA“Imat Suumann”, kuni 27.07“Tõnis Kriisa”, kuni 27.07“Liisi Tamm”, kuni 27.07Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest, kuni 28.09Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukudLutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10Püsiekspositsioonis on Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandidÜlikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Mees ja naine” XXI aktinäitus,kuni 31.08Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse galeriiAdo Lill, kuni 05.08Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii“Kadunud külade arheoloogia” Taavi Suisalu projekt, kuni 26.07“Suitsupääsukesed” Eesti Ornitoloogiaühingu fotonäitus, kuni 25.07“Avatud Ateljee kursuslaste VII aastanäitus”, kuni 25.07Liiva 13, Võru

 

 

Jaga lugu:
Hetkel kuum