CV-Online: Sandor Liivel 300 konkurenti

31. juuli 2014, 16:14

CV-Online'i andmebaasist leiab üle 300 kandidaadi, kes vastavad Eesti Energia juhatuse esimehe töökuulutuses loetletud kriteeriumidele, teatas tööotsimisportaali turundusjuht Heikko Gross.

Grossi sõnul on andmebaasist leitud kandidaatidel juhatuse liikmeks olemise kogemus, nad valdavad väga heal tasemel eesti, vene ja inglise keelt ning omavad magistrikraadi. „Kui aga kriteeriumina veel lisada majandus-, energeetika- või tehnikaalane haridus, mis oli kuulutuses soovituslikuna välja toodud, siis jääb järgi veidi üle 100 tugeva kandidaadi, kes võiksid Sandor Liivele konkurentsi pakkuda. On alust oodata, et Eesti Energia juhi kohale tuleb tugev konkurss,“ ütles Gross pressiteates.

Grossi teatel on 2/3 potentsiaalsetest kandidaatidest majanduse või ärijuhtimise magistrikraadiga. Ülejäänud tehnika-, tootmise või energeetika valdkonna haridusega.

Grossi sõnul võivad Liive eeliseks olla varasemad kaks ametiaega samal positsioonil, kui just ettevõte ei otsi uut kurssi. „Tugevat konkurentsi peaks toetama ka fakt, et Eesti Energia juhatuse esimees on üks kõrgemalt tasustatud riigifirma juhte,“ ütles Gross.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. August 2014, 13:56
    Otsi:

    Ava täpsem otsing