Äripäev • 6. november 2018 kell 12:34
Erinevalt oma eelkäijast Urve Palost tahab ettevõtlusminister Rene Tammist, et Eesti oleks esindatud Dubai maailmanäitusel.   Foto: Andras Kralla

Minister Tammist tahab reservfondist 2 miljonit EXPO jaoks

Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist plaanib neljapäeval valitsuskabinetis taotleda riigi reservfondist 2 miljoni euro eraldamist maailmanäitusest osavõtuks Dubais, kirjutab ERR.

Eesti, kes on korra pärast pikki kõhklusi ja kahtlusi tänavu kevadel veel eelmise ministri Urve Palo (SDE) eestvõttel juba otsustanud, et ei lähe seekord vähem kui kahe aasta pärast toimuvale EXPO-le, on oma otsust ümber vaatamas, mis jätab nii ettevõtjatele kui ka riigile väga vähe aega atra seada.

Värske ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist (SDE) ütles poolteist kuud tagasi välja, et tahab siiski Eesti osavõttu maailmanäitusest. Lisaks EXPO-le minekule on jätkuvalt jõus ka otsus rajada piirkonda saatkond ja lähetada Dubaisse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse esindaja.

See näeb ette riigi reservfondist 2 miljoni euro eraldamist pool aastat kestva näituse ettevalmistuseks, paviljoni rentimiseks ja messi läbiviimiseks.

Pikemalt saab lugeda ERRist.

Hetkel kuum