Eelarvenõukogu töötas läbi rahandusministeeriumi suvise majandusprognoosi ja leidis, et riigieelarve võib olla suuremas struktuurses puudujäägis, kui hindab rahandusministeerium.
Avaliku vägikaigast valitsuse ja ettevõtjate vahel enam ettevõtete maksustamise küsimuses ei veeta ning paistab, et nädal enne otsustamist on viidud raskemad arutelud kinniste uste taha. EY maksundusekspert Ranno Tingas pelgab, et häid lahendusi siiski pole.
Peaminister Kristen Michal jätab saates „Kuum tool“ täpse vastuse õhku, kuidas plaanitakse järgmise aasta riigieelarvega jõuda plaanitud −3 protsendini sisemajanduse koguproduktist, kui praegune kärpe- ja maksuplaan ei sisalda ei täiendavat laskemoonaostu ega ka tervisekassa miinust. Siiski kõlab vihje ka varuplaanile.
Reedeni saab märkida investorite hulgas populaarse Iute Groupi uue perioodi võlakirju. Uute tagatud eelisvõlakirjade nimiväärtus on 100 eurot ja intressimäär 12% aastas. Lisaks traditsiooniliselt heale tootlusele on Iute võlakirjad olnud Tallinna börsil alati ka aktiivselt kaubeldavad, ületades vahel isegi Tallinna börsi suurima päevakäibega aktsia käivet.