Äripäev • 5. märts 2016
Jaga lugu:

Meediamagnaat Murdoch võttis neljandat korda naise

Meediamagnaat Rupert Murdoch ja eksmodellist näitleja Jerry Hall laulatati täna Londonis.  Foto: Reuters/Scanpix

Meediamagnaat Rupert Murdoch ja eksmodellist näitleja Jerry Hall, kes on tuntud ka kui Mick Jaggeri ekskaasa, laulatati täna Londonis.

Eile registreerisid nädala pärast 85aastaseks saav peig ja 59aastane pruut oma abielu pereringis. Tänane kiriklik laulatus ja sellele järgnev pidu on mõeldud sajakonnale lähimale sõbrale. Külaliste seas on näiteks näitleja Michael Caine, helilooja Andrew Lloyd Webber, dramaturg Tom Stoppard, kunsntnik Tracey Emin, muusikud Bob Geldof ja Bill Wyman jt.

Paaril on varasematest suhetest kahepeale kokku kümme last – Murdochil kuus ning Hallil neli, ning 13 lapselast.

Jerry Hall kandis laulatusel oma hea sõbratari Vivienne Westwoodi disainitud kleiti, mille hinnaks on 8000 naelsterlingit, vahendas Mirror.

Murdochile on see neljas abielu, Halli jaoks esimene, sest 1999. aastal otsustas kohus, et tema kakskümmend kaks aastat kooselu Rolling Stonesi laulja Mick Jaggeriga ei ole seaduse silmis ametlik.

Murdoch on olnud abielus endise stjuardessi Patricia Bookeriga, eesti juurtega ajakirjaniku Anna Torviga ning viimati ettevõtja Wendi Dengiga, kellega lahutas 2013. aastal pärast 14aastast abielu.

Murdoch ja Hall on olnud paar alates möödunud aasta oktoobrist.

Jaga lugu:
Hetkel kuum