Äripäev • 31. märts 2016
Jaga lugu:

Oligarhi poja pulmas laulsid Jennifer Lopez, Sting ja Enrique Iglesias

Jennifer Lopez käis Moskvas Vene oligahi poja pulmas miljoni euro eest laulmas.  Foto: epa

Venemaa üks esimiljardäre, ingušši rahvusest Mihhail Gutserijev korraldas oma pojale pulma, millest täna räägib kogu Venemaa.

Moskvas läinud nädalavahetusel toimunud pulmapeol astusid meelelahutajatena üles maailmanimed, kellele ka maksti kuninglikult. Esinemise eest sai Sting 1,5 miljonit eurot, Jennifer Lopez miljoni ja Enrique Iglesias 500 000 eurot. Kohalikule primadonnale Alla Pugatšovale maksti lavaletuleku eest 300 000 eurot.

Forbesi andmeil on Gutserijevil vara 2,8 miljardi dollari eest. Ta on edukas nafta- ja pangandusäris ning talle kuulub kaheksa raadiojaama. Ta on ka tuntud salmimeister, kes on kirjutanud laulusõnu Jossif Kobzonile, Valerijale ja Filipp Kirkorovile.

Poeg Said on 28aastane ja samuti juba edukas ärimees. Naiseks võttis ta ülikoolis hambaarstiks õppiva 19aastase neiu. Pulmas ehtis pruudi pead viis miljonit eurot maksev tiaara, pajatab Vene meedia. Vene ajakirjanduse andmeil jätkus Moskvas alanud pulmapidu järgmisel päeval Londonis.

Seda, kui palju pulmapidu uhkele isale kokku maksma võis minna, pole veel keegi suutnud kokku lugeda. Daily Mail prognoosib, et ligi miljard eurot.

Jaga lugu:
Hetkel kuum