Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Raido Lember: mida näitab majanduse kraadiklaas?
Välisinvesteeringud, majanduse tervise vahetu indikaator, on globaalselt langustrendis, mis nõuab üha rohkem koostööd avaliku ja erasektori vahel, kirjutab EASi välisinvesteeringute keskuse direktor Raido Lember.
Riigile kuuluvate ettevõtete valitsemisega on Eestis natuke paremini kui nii mõnelgi eraettevõttel. Hädad ettevõtetes aga algavad, kui nõukogu, juhatus või omanikud tulevad oma rollist välja, räägiti saates „Soraineni sagedus“, mis keskendub ettevõtte hea juhtimise ja valitsemise tavale.