Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Raskustes Stockmann teatas kahjumist ning vahetas juhti
Teises kvartalis langes Stockmanni käive ning mulluse kvartali kasum muutus kahjumiks, samuti tehti vahetusi tippjuhtkonnas, teatas ettevõte.
Võrreldes mulluse kvartaliga langes käive 13 protsenti 242 miljoni euro peale ning puhaskahjumiks kujunes 5,5 miljonit eurot. Aasta tagasi teeniti veel 8 miljonit eurot kasumit. Kaotus aktsia kohta on -0,10 eurot.
Atsinaujinančios Energetikos Investijos ( AEI ), mida juhib Lords LB Asset Management, alustab uue võlakirjaemissiooni avaliku pakkumisega. Investoritele pakutakse 13-kuulisi võlakirju 8,5%-se fikseeritud aastase intressimääraga. Investeerida saavad alates tuhandest eurost nii Balti riikide era- kui ka institutsionaalsed investorid. Pakkumist korraldab investeerimispangandusettevõte Orion Securities.