Kaupleja Alex • 12. veebruar 2019 kell 16:02

Soetasin mängutootja põhjast, aga tippu ära ei oodanud

Mõned päevad tagasi peale Electronic Artsi (EA) katastroofilist kukkumist avasin samade väärtpaberitega pika positsiooni, kirjutab kaupleja Alex.

Kaupleja Alexi spekulatsioon Electronic Artsi aktsia hinna taastumisele kandis vilja.  Foto: Anti Veermaa

Mulle tundus, et turg on hinnanud ettevõtte käekäiku liiga pessimistlikult ja spekulandid läksid müügiga hoogu. Aktsiad kaotasid tipuga võrreldes 50% oma väärtusest ja minu jaoks oli see põhjus ostupositsiooni avamiseks. Mis juhtus järgmiseks?

Mõne päevaga tabas ettevõtte aktsiad kosmiline 30protsendiline tõus. Minagi sain sellest oma osa, aga see oli kaugel võimalikust 30protsendilisest tulust.

Kaupleja Alex jooksevkonto saldo: 10 444,57 EUR

Siit lingilt saate juurdepääsu kaupleja Alexi kauplemiskontole, kus on näha tehingute ajalugu ja avatud positsioonid.

Minu tehingusse sisenemine ja väljumine toimusid õigel ajal. Väga vähesed inimesed ootasid mõne päevaga sellist kasvu. Juba tehingusse sisenemisel andsin mõista, et hoian seda positsiooni lühiajaliselt. Olin seisukohal, et Electronic Arts (EA) väärtpaberid on alahinnatud, aga ma ei oodanud hinnataseme taastumist eelmise taseme juures. Lahkusin tehingust esimesel võimalusel. Sisenesin tehingusse 79 dollari tasemel ja väljusin olukorras, kus väärtpaber kauples 85 dollari juures. Vaid ühe päevaga võtsin selle tehinguga peaaegu 10%.

Muide, põhjus, miks EA aktsiad tõusid, on tegelikult sama, miks need nii kiirelt kukkusid. Kui kukkumise üheks põhjuseks oli “Battlefield 5” halvad müüginumbrid, siis uue tõusu põhjuse taga oli “Apex Legends”, mille registreeritud kasutajate arv ületas 25 miljoni piiri.

Foto: Kaupleja Alex

See tehing on lühiajalise spekuleerimise musternäidis!

Siit lingilt saate juurdepääsu kaupleja Alexi MetaTrader5 kauplemiskontole, kus on näha tehingute ajalugu ja avatud positsioonid.

Edukat kauplemist!

Kaupleja Alex

Hetkel kuum