Hagen Bikes tuleb plaanide ületamisel küsima uut kasvuraha
Värskelt First Northi alternatiivturul debüüdi teinud Hagen Bikes võib lähitulevikus kaasata raha juurde, kui õnnestub seniste plaanide ületamine, kinnitasid Hagen Bikesi kaasasutajad Kaspar Peek ja Taaniel Mägi.
Hagen Bikesi kaasasutajad Kaspar Peek ja Taaniel Mägi viisid ettevõtte aktsia kaubeldavaks Tallinna First Northi alternatiivturule.
Foto: Andras Kralla
Hagen Bikesi eestvedajate sõnul näitavad nende indikatsioonid, et ettevõte võiks saada kastirataste nišis suureks tegijaks. "Järgmise viie aasta vaade tundub väga positiivne," ütles Peek.
Ärikingituste ekspert Anti Saluneem näeb ärikingituses enamat kui nipsasjakest – see on päris tööriist suhete hoidmisel. “Kui sa kingid kalamehele personaalse landi tema nimega, töötab see paremini kui ükskõik milline üldine joogipudel,” toob ta näite.