Renofixi universaalne tasanduskrohv

22. aprill 1998, 00:00

Renofixi kivipindade krohviga TT saab tasandada betoon- ja tellisseinu, soojamüüre, korstnajalgu ja betoonvundamente nii kuivades kui ka märgades oludes. Veekindel universaalkrohv põhineb tsemendil ja polümeersetel sideainetel.

Krohvitavad pinnad peavad olema tugevad ja korralikult puhastatud, kuivad ja poorsed pinnad tuleb enne krohvimist niisutada. Krohv kantakse pinnale pritsi või teraslabidaga, ületasandamisel kasutatakse 60--80 cm laiust labidat.

Käsitsi tasandamisel võtta kelluga labida peale krohvi ja tõmmata labidaga mööda seina alt ülespoole 3--5cm kihina. Osalisel tasandamisel on kihi paksus maksimaalselt 3 cm, lauspahteldusel iga kiht 1--5 mm. Aluspinna ja segu temperatuur peaks krohvi pealekandmisel olema vähemalt 5 °C.

Krohvi kivistumisaeg on sõltuvalt paksusest ja temperatuurist umbes üks ööpäev. Ületasandamisel tuleb jälgida, et eelmine kiht oleks 1--2 ööpäeva jooksul täielikult kivistunud.

Iga kiht vajab lihvimist. Krohvipinna viimistlemiseks võib veidi kuivada jõudnud pinna märja hõõrutiga üle hõõruda.

Kuivanud krohvipind sobib värvimiseks või plaatimiseks. Tasanduskrohv ei sobi värvitud ja mitte veekindlate pahtlitega töödeldud pindade, põrandate, nõrkade ja habraste lubi- või lubitsementkrohvide tasandamiseks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. November 2011, 18:23
    Otsi:

    Ava täpsem otsing