18. veebruar 1999 kell 22:00

Märtsis on Tartus maarahva kongress. «Kui aastatagune põllumeeste kongress oli poliitikutele kõneosavuse näitamise koht, siis nüüd tahame neile selgeks teha oma probleemid, « ei luba põllumajandustootjate keskliidu esimees Andres Varik kutsutavatele palju sõnaõigust. «Meil ei sobi muidugi valitsust ega riigikogu õpetada, sest kahtlemata oleme rumalamad, aga vahel rumal ei taipa ja talle tuleb asjad selgeks teha. «

Veebruari alguses pandi Tallinnas üles 3 ja Tartus 2 kaugekõnetaksofoni, millega helistamiseks pole tarvis münte. Tuleb osata kas 60 või 240helistamisühikuga holograafiline kaart, pista see pilusse, valida number, valida number ja kõnelda saab kasvõi Rio de Janeiros asuva tuttavaga.

Tuleviku-uuringute instituudis on valminud ettevõtluse soodusalade seaduse eelnõu. Instituudi direktor Erik Terk ütles, et seadus on vajalik välisinvesteerijatele kindlustunde andmiseks. Seni on ettevõtluse soodustamisest räägitud seoses Paldiski linna, Muuga sadama, Raadi lennuvälja, Pakri poolsaare ja Naissaarega.

Eesti tööstuse keskliidu juhatuse esimees Viljar Veskiväli: «Sel aastal riigifirmasid enam pankrotti ei lähe, pankrotti hakkavad minema just vahendusfirmad.»

Hetkel kuum