Inno Tähismaa • 5. aprill 2000 kell 14:56

Regiol väljas uus CD atlas

Regio CD atlase kasutajad saavad kevadel uuendada oma reisiabilist versiooniks 3.5, mida saab laadida Internetist või hankida poest, kirjutab homne Äripäev.

Regio CD atlase versioon: 3.5 sisaldab mitmeid uuendusi, mis kõrvaldavad varasema versiooni vead ja pakuvad veel rohkem infot reisijale Eestimaa piires.

Multimeedia-tarkvara sisaldab Eesti teede kaarti täpsusega kuni 1: 150 000, 25 linna plaanid (Elva, Haapsalu, Jõgeva, Jõhvi, Kärdla, Keila, Kiviõli, Kohtla-Järve, Kuressaare, Narva, Otepää, Paide, Paldiski, Pärnu, Põlva, Rakvere, Rapla, Saue, Sillamäe, Tallinn, Tartu, Türi, Valga, Viljandi ja Võru), kõik Eesti ametlikud kohanimed seisuga 1. jaanuar 2000 ning suure hulga mitteametlikke kohanimesid.

Multimeedia-reisijuhis on nüüd üle 1600 turismiobjekti koos fotode ja juttudega, endiselt on olemas võimalused lühima tee automaatseks leidmiseks ja teekonna planeerimiseks. Sisseehitatud on GPS (satellliitnavigatsiooni) seadme tugi asukoha täpseks määramiseks ja kasutajaliides lisaks eesti keelele ka inglise keeles.

Nüüd saab CD atlase installeerida ka kõvakettale ja sealt käivitada, mis teeb atlasega töötamise kiiremaks ja mugavamaks. Varem oli mitte-võrguversiooni puhul vaja alati CD seadmesse asetada ka Regio atlase plaat. Parandatud on mitmeid vigu, sealjuures GPSi kasutamisel tekkinud probleemid.

Artikli autor on Kaido Einama.

Hetkel kuum