Inno Tähismaa • 27. september 2000 kell 15:45

AS Sangar uus juhatuse esimees on Jaan Kallas

Alates tänasest asus särgi- ja teksafirma AS Sangar juhatuse esimehena tööle Jaan Kallas (44), kes siiani töötas Tartu Kaubamaja juhatuse esimehena, teatas Sangari esindaja.

Jaan Kallas töötas Tartu Kaubamaja juhatuse esimehena 17 aastat. Jaan Kallase peres kasvab kaks poega.

'Olen pidanud Sangarit alati suure potentsiaaliga Eesti firmaks. Olles saanud Kaubamajalt kuhjaga elutarkust ja firmakultuuri kõrget tunnet, loodan seda nüüdsest sama väärika Eesti firma juhtimisel kasutada.' ütles Kallas

Sangari eesmärgiks lähiaastail on oma kaubamärgi imago ja tuntuse tõstmine ning turuosa edasine suurendamine Eestis ja teistel sihtturgudel. Samuti on oluline tulemusliku koostöö jätkumine Lääne partneritega, kelle tellimusi Sangar alltöövõtu korras täidab.

Alltöövõtjana valmistab Sangar toodangut mitmete tuntud kaubamärkide nimel: Eton, Stenströms, Austin Reed, Burberry"s, Helly Hansen ning Suurbritannia kaubamajale Harrods.

Sangari eelmise aasta konsolideeritud netokäive oli 102,6 miljonit ja kontserni puhaskasum 2,2 miljonit krooni. Selle aasta käibeks prognoosib ettevõte 115 miljonit ja kasumiks 3,8 miljonit krooni.

Hetkel kuum