AVIS hindab kõrgeimalt Toyotat

26. jaanuar 2001, 00:00

Autorendifirma AVIS Autorent ja Liising andis kolmapäeval üle omapoolse preemia Amserv Auto ASle kui parimale automüüjale ja Toyota Baltic ASle, kui parima auto, Toyota Corolla, maaletoojale.

AVIS avaldas möödunud aastal iga kuu viimases Äripäeva autorubriigis hinnangu ühe oma rendipargis enim kasutatava auto ja selle müüja kohta. Autode hindamisel lähtus rendifirma kasutamisaja jooksul tekkinud tehnilistest vigadest, kasutamiskuludest jms. Müügifirmade hindamisel võeti arvesse klienditeeninduse tase, remondi kvaliteet, varuosade saadavus, tehnohoolde kulud jms.

Autode seas sai kõrgeima hinnangu Toyota Corolla, mille peamiseks eeliseks on AVISe autopargi juhataja Paul Reinula sõnul vastupidavus ja omadus kesta probleemideta hooldusest hoolduseni. Kõrgelt märgiti ära ka Seat Toledo, Toyota Avensis ja Opel Vectra.

Kõrgeima hinnangu firmade seas pälvis AS Amserv Auto, mille puhul tõsteti esile eeskätt kliendisõbralikku teenindust ja töötajate asjatundlikkust. Teine koht kuulus ELKE Autole. ÄP

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing