Eesti Loto teenis pool miljonit kasumit

ÄP Online 02. veebruar 2001, 00:00

?Maksime välja 1 600 000 võitu, mis annab iga Eesti elaniku kohta enam kui ühe võidu aasta jooksul,? rõõmustas Eesti Loto juhatuse esimees Monika Salu.

1999. aasta lõpetas riiklik lotofirma nelja miljoni suuruse kahjumiga. Eelmise aasta keskel toimunud juhtkonnavahetuse järel alustati radikaalsete ümberkorraldustega. ?Ega see kerge ei olnud,? tõdes Salu, kelle sõnul jõuti kahjumist kasumisse ?lihtsa puhta majandusliku juhtimisega?.

Varasemad suured valuutariskid maandati, koormavad lepingud suudeti muuta ning ebaefektiivne struktuur ümber teha, selgitas Salu. See tähendas töötajate arvu vähendamist 71 inimeselt 52-le, esinduskaupluste vähendamist 11-lt seitsmele.

?Poole aastaga õnnestus ettevõte saneerida, sel aastal on meeskond täies jõus ja kooseisus tööl,? ütles Salu. Käesoleva aasta prognoosiks on tema sõnul 2 miljoni kroonini ulatuv kasum, 125 miljoni kroonine müügikäive ja 15 miljonit hasartmängumaksuks.

?Pühapäeval lõpetame Victor Extra väljaandmise, aga loosimised toimuvad veel viia nädalat, sest paljudel inimestel on ostetud lotopilet nii kauaks ette,? teatas Salu.

?Vabariigi aastapäevaks aga toome välja uue Presidendiloto. 50 krooni eest saab igaüks võimaluse presidenti ennustada ning supervõiduks on presidendi aastapalk,? avalikustas Salu plaane.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing