13. detsember 2004 kell 7:50

Arvutikauplus korraldas kaubanduskettides avatud lettidel jõulusuurmüügi

Esmakordselt Eestis avas arvutikauplus Enter IT-Market kaubanduskeskustes arvuti- ja digitaalkaupadele avatud jõululetid, teatas ettevõte.

Varem pole Eestis arvutikaupu avatud lettidel müüdud, ehkki Skandinaavias on seda praktiseeritud juba aastaid.

Kuues kaubanduskeskuses pakub Enter IT-Market avatud lettidel 11 erinevat IT- ja digitaaltoodet, näiteks MicroLinki ja Ordi arvuteid, Samsungi LCD monitore, printereid jmt.

Enter IT-Marketi nõukogu esimehe Aivar Paalbergi sõnul on jõululetid osa IT-jaeketi kontseptsioonist, mille eesmärgiks on tuua Eestis seni salongikaupadena müüdud IT-kaubad tarbijatele lähemale. ?Ostja saab kõike ise proovida, tasuda saab ka järelmaksu ja pangakaardiga, mida tavaliselt väiksemad kaubanduskeskuste erilettide müüjad ei võimalda,? nimetas Paalberg plusse.

IT- ja digitaaltoodete jõululetid on avatud Tallinnas Viru Keskuses, Magistrali Keskuses, Ülemiste keskuses, Järve ja Kadaka Selveris ning Tartus Lõunakeskuses.

Enter IT-Market on uus arvutite ja digitaalkaupade jaekett, mille eesmärgiks on pakkuda kodukasutajatele suurimat valikut arvuti- ja digitaalkaupu ühest kohast ning reformida senine IT-salongindus Eestis. Tuleval aastal plaanib Enter IT-Market avada üle Eesti paiknevates kaubanduskeskustes 15 IT-marketit.

Hetkel kuum