Euroopa Liit kaasab Tallinna infotehnoloogiaprojekti

07. veebruar 2006, 15:26

Tallinn saab seitsesada tuhat krooni osalemiseks piirkondliku info- ja kommunikatsioonitehnoloogia sektori arengu kiirendamise rahvusvahelises projektis.

Tallinna tegevuste katteks on projekti eelarves ette nähtud 45 000 eurot ehk 702 000 krooni. Projekti põhitegevuste kogumaksumuseks on 330 000 eurot ehk 5,148 miljonit krooni.

Euroopa Liidu poolt rahastatava projekti RAIN (Regional Acceleration for the Innovation circle in the ICT Sector) eesmärgiks on info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) sektori piirkondliku arengu kiirendamine läbi vastastikuse õppimise ja koostöö.

Projekti partneriteks on ICT Turku Ltd ja Regional Council of Southwestern Finland Soomest, Tartu Teaduspark ja Tallinna Linnavalitsus Eestist, Patent- und Verwertungsagentur Mecklenburg-Vorpommern AG Saksamaalt, Läti Teaduste Akademia ja Klaipeda Teadus- ja Tehnoloogiapark Leedust.

Tallinna strateegiline partner tööde teostamisel on Tehnopol.

Sõlmitud lepingu kohaselt koostab Tallinna Tehnoloogiapark 14. veebruariks vastavalt projektis ette nähtud töögruppide tegevuse ajakavale Tallinna projektis osalemise tegevuskava.

Projekt kestab 2007 aasta detsembrini

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing